Miejski Ośrodek Kultury
Mszana Dolna
Sponsorzy

Informacje taneczne

Informacje taneczne
Zajęcia w czerwcu:
- przedszkolaki i pan Kuba tańczą do końca czerwca, czyli jeszcze dwa spotkania - 19 i 26 - wtorki, bez zmian o 17:00 
- grupy tańca nowoczesnego pana Tomka - jeszcze jedno spotkanie - w czwartek 21.06. godziny bez zmian 
- pan Paweł nie ma już zajęć - wakacje  
- zajęcia z gimnastyki artystycznej pani Paulina - spotkanie jeszcze dziś tj. 16.06. i za tydzień 23.06. 
Zapraszamy!!!

Po wakacjach spotkamy się na nowo

Zapisy rozpoczną się w drugiej połowie sierpnia, prosimy śledzić informacje, które zamieszczamy na wszystkich możliwych kanałach informacji  
Grafik pozostanie bez większych zmian, już teraz rezerwujemy wtorki dla pana Kuby (możliwe dwie grupy o godz. 17 i 18 i oczywiście kurs tańca dla dorosłych w piątki), 

środy dla pana Pawła, czwartki dla pana Tomka (2 grupy godz. 16:00 i 17:30). 

Pani Paulina będzie miała zajęcia w piątki lub soboty, będzie na pewno informacja.

Let's dance :)

more »

Koncert na finał - 17.06.2018r.

Ostatnie takty wspólnie wykonywanej piosenki "Hej Sokoły" oznajmiły uczestniczkom i uczestnikom warsztatów muzycznych wakacje. Przynajmniej te od zajęć u nas, ale mamy nadzieję, że nie od instrumentów. Oby nuty nie poszły całkiem w kąt, a gitary zagrały nie przy jednym ognisku. Dziękujemy za koncert i gratulujemy pięknych występów. Do zobaczenia po wakacjach. Tym, dla których to był ostatni nasz wspólny koncert dziękujemy za obecność i życzymy powodzenia na dalszej muzycznej drodze :) 


more »

Pokaz tańca - 15.06.2018 r.

Ponad setka tancerek i tancerzy zaprezentowała się na pokazie podsumowującym rok szkolny w MOK. Swoje umiejętności zaprezentowała grupa przedszkolaków pana Kuby, dwie grupy gimnastyki artystycznej pani Pauliny, grupa tańca towarzyskiego pana Pawła oraz dwie grupy tańca nowoczesnego, które prowadzi pan Tomek. Wszystkim uczestnikom gratulujemy występów, a instruktorom gratulujemy tak zdolnych uczniów. Jeszcze potańczymy w przyszłym tygodniu, a potem zacznie się wakacyjna przerwa. Do zajęć wrócimy we wrześniu. Zapraszamy już dziś na zajęcia. Zapisy rozpoczną się w drugiej połowie sierpnia.

more »

Projekt Teatr z nagrodą specjalną - 29.05.2018r.

Nagroda specjalna dla Grupy Projekt Teatr oraz nagroda za reżyserię dla opiekunki grupy Katarzyny Wasilewskiej podczas VI. Ogólnopolskiego Festiwalu Teatralnego im. Felicjana Dulskiego w Krakowie. Gratulacje!!! 

more »

Gospel na Skałce - 27.05.2018r.

Chór Gospel Mszana Dolna, jako jeden z 6 chórów, uczestniczył 27 maja w koncercie Gospel na Skałce. 

more »

Piknik Rodzinny - 27.05.2018r.

Deszcz, który towarzyszył piknikowi okazał się być na szczęście tylko orzeźwieniem i nie spowodował przerwania imprezy. A było z czego wybierać: tyrolka, dmuchane skakańce, trampolina, ścianka wspinaczkowa, malowanie twarzy, gokarty i konie mechaniczne, skręcanie baloników i oczywiście konkursy i gry przyprowadzane przez wolontariuszy ZSTI. Dzięki sprzyjającej pogodzie i pomocnikom udało się przeprowadzić kolejny Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Dziękujemy przede wszystkim wolontariuszom z Wolontariatu Młodzieżowego ZSTI za prowadzenie konkursów i super przebrania, LGD Piękna Ziemia Gorczańska, Pub Szałas, Koło PZW Mszanka :) Dziękujemy również za współpracę JM Sport, Firmie Bimbo i Gorczańskiej Zagrodzie oraz Zakładowi Gospodarki Komunalnej za wypożyczenie auta. Piknik odbył się dzięki dofinansowaniu Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Dziękujemy za wsparcie.

Loading ....
more »

Finał Mini Talent Show - 27.05.2018r.

Zwycięzcami V. Mini Talent Show zostali aktorzy z grupy teatralnej Mały Pretekst działającej przy ZPO w Mszanie Dolnej. Zdobyli złoty mikrofon, mimo iż zaprezentowali publiczności pantomimę. Tym większe gratulacje, gdyż bez słów przekonali do siebie publiczność i otrzymali 50 głosów. Ich przewaga była niewielka, gdyż tylko dwa głosy różnicy, czyli 48 zdobyła Kaja Kolarska. Gratulacje :) Występująca jako czwarta Joanna Potaczek zdobyła 23 głosy, natomiast Nina Syrek 18, a akordeonista Łukasz Kościelniak 16. Gratulujemy talentów i odwagi prezentowania się na scenie. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie występy, gdyż poziom wszystkich wykonawców był bardzo wysoki. 
Dziękujemy za wsparcie konkursu Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz za opiekę i czuwanie nad całym talent show, pomysłodawczyni konkursu Agnieszce Sasal. Zapraszamy na kolejne edycje.


more »

Mszana biega - 26.05.2018r.

Mszana biega i nie ma co do tego żanych wątpliwości :) W sobotę 26 maja, aż 96 uczestników zjawiło się w Parku Miejskim i wzięło udział w akcji propagującej bieganie. Gratulacje dla wszystkich małych i dużych biegaczy. Dziękujemy sponsorom gadżetów w loterii dla uczestników: Pencjonat Szczebel. ECRU Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej, Studio Ruchu oraz Salon Fryzjerski Marzena Rapacz. Urząd Miasta Mszana Dolna ufundował dla wszystkich pamiątkowe medale i upominki. Dziękujemy i zapraszamy za rok :)  more »
Created by InternetSystem
Kino
Muzyka

Taniec

Ceramika

Śpiew

Teatr

Biegi

Kino

Zobacz Więcej
printFrom: http://www.mok.internetsystem.pl/index.php?sw=cms