Miejski Ośrodek Kultury
Mszana Dolna
Sponsorzy

18.12.2010 r.. Podsumowanie Sezonu 2010, Mszana Dolna

Loading ....

 

11.11.2010 r, XIV Bieg Niepodległości, Krosno

Dystans: 7 km

Wydra JAn - M3 - 2 miejsce czas: 22:14

Bala Michał - M2 - 10 miejsce czas: 24:26

Łyżnicki Zygmunt - M5 - 1 miejsce czas: 24:29

Kogut Jerzy - M4 - 9 miejsce czas: 27:14

Rataj Antoni - M4 - 10 miejsce czas: 27:16

Wydra Sabina - K2 - 7 miejsce czas: 29:13

Czyszczoń Jerzy - M5 - 25 miejsce czas:30:56

06.11.2010 r., Hornicka Desitka, Frydek Mystek - Czechy

Dystans: 10 km

Łyżnicki Zygmunt - M55 - 1 miejsce czas: 36:20

Bala Michał - M20 - 25 miejsce czas: 36:35

Papież Mariusz - M20 - 38 miejsce czas: 39:10

07.11.2010 r., III Maraton Beskidy, Radziechowy

Dystans: 42,195 km

Kogut Jerzy - M40 - 3 miejsce czas: 3:49:24.7

07.11.2010 r., XXXI Beh oslobodenia mesta Strażska

Dystans: 5,5 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 3 miejsce czas: 20:32.6

30.10.2010 r., Prievidzska Jesien, Prievidza - Słowajca

Dystans: 16,4 km

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 2 miejsce czas: 55:18

Bala Michał - klasyfikacja generalna - 5 miejsce czas: 1:03:19

Dystans: 8,2 km

Łyżnicki Zygmunt - M50 - 2 miejsce czas: 29:46

Wydra Sabina - K - 3 miejsce czas: 33:50

24.10.2010 r., VII Beh okolo Sidorova, Rużombarok - Słowacja

Dystans: 13 km

Wydra Sabina - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 1:02:01.7

Wydra Jan - M1 - 2 miejsce czas: 49:18.9

Bala Michał - M1 - 6 miejsce czas: 56:25.3

Rataj Antoni - M2 - 13 miejsce czas: 1:01:15.7

Łyżnicki Zygmunt - M3 - 1 miejsce czas: 56:19.3

17.10.2010 r., XIX Tarnowski Bieg Leliwitów, Tarnów

Dystans: 10 km

Hapak Eduard - M1 - 3 miejsce czas: 32:47

Wydra Jan - M2 - 2 miejsce czas: 33:17

Łyżnicki Zygmunt - M4 - 3 miejsce czas: 36:46

Bala Michał - M1 - 14 miejsce czas: 37:45

Rataj Antoni - M3 - 13 miejsce czas: 39:23

Wydra Sabina - K1 - 9 miejsce czas: 43:06

Czyszczoń Jerzy - M4 - 15 miejsce czas: 47:56

13.10.2010 r., V Beh obcou Smiżany, Smiżany - Słowacja

Dystans: 10 km

Hapak Eduard - A - 2 miejsce czas: 32:19.56

Łyżnicki Zygmunt - C - 1 miejsce czas: 35:58.43

Dystans: 5 km

Wydra Sabina - E - 3 miejsce czas: 20:11.28 

10.10.2010 r., III Bieg Uliczny "Sądecka Dycha" o Puchar NEWAG S.A., Nowy Sącz

Dystans: 10 km

Wydra Sabina - K20 - 5 miejsce czas: 43:44

Hapak Eduard - M20 - 5 miejsce czas: 32:24

Bala Michał - M20 - 13 miejsce czas: 37:55

Wydra Jan - M30 - 2 miejsce czas: 33:35

Łyżnicki Zygmunt - M50 - 3 miejsce czas: 36:44

Czyszczoń Jerzy - M50 - 21 miejsce czas: 48:23

Loading ....

03.10.2010 r., 87. Maraton Pokoju, Koszyce - Słowacja

Dystans: 42 km

Papież Mariusz - klasyfikacja generalna - 246 miejsce czas: 4:05:07

03.10.2010 r., IV Mistrzostwa Krakowa w Biegu Górskim - "Bieg Trzech Kopców", Kraków

Dystans: 13 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 9 miejsce czas: 45:04

Wydar Jan - klasyfikacja generalan - 11 miejsce czas: 45:20

Łyżnicki Zygmunt - M59 - 2 miejsce czas: 50:28

Rataj Antoni - M49 - 14 miejsce czas: 54:48

Wydra Sabina - K29 - 6 miejsce czas: 58:35

Loading ....

02.10.2010 r., Mountain Marathon 2010, Rabka - Zdrój

Dystans: 20,6 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 3 miejsce czas: 1:33:16

Bala Michał - klasyfikacja generalna - 23 miejsce czas: 1:58:29

Loading ....

26.09.2010 r., XXX Olsavsky Pohar, Ruskov - Słowacja

Dystans: 16,3 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 53:42

25.09.2010 r., VI Popradsky Kros, Poprad - Słowacja

Dystans: 14 km

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 1 miejsce

Papież Mariusz - A - 4 miejsce

Łyżnicki Zygmunt - C - 1 miejsce

Wydra Sabina - klasyfikacja generalna - 1 miejsce

25.09.2010 r., VI Beh obcov Horna Lehota, Horna Lehota - Słowacja

Dystans: 9,6 km

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 34:10

Papież Mariusz - A - 6 miejsce czas: 41:07

Łyżnicki Zygmunt - C - 1 miejsce czas: 43:45

Dystans: 4,4 km

Wydra Sabina - E - 1 miejsce czas: 23:17

19.09.2010 r., Secovska Desiatka, Secovce - Słowacja

Dystans: 10 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 32:55

19.09.2010 r., IV Bieg Uliczny "Pożegnanie Lata", Krościenko Wyżne

Dystans: 10 km

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 3 miejsce czas: 32:52

Łyżnicki Zygmunt - M50 - 1 miejsce czas: 36:16

Papież Marcin - klasyfikacja generalna - 23 miejsce czas: 41:40

Wydra Sabina - K20 - 1 miejsce czas: 43:51

Loading ....

15.09.2010 r., XVIII Michalovska Hodinovka, Michalovce - Słowacja

Dystans: bieg godzinny

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 1 miejsce - 17 667 m

12.09.2010 r., IV Bieg po Dolinie Będkowskiej, Rudawa

Dystans: 4,6 km

Rataj Antoni - M40 - 7 miejsce czas: 20:41

12.09.2010 r., XXXVII Beh okolo Liptovkych Sliacov, Słowacja

Dystans: 6 km

Rączka Janusz - junior - 1 miejsce czas: 22:40

Dystans: 8 km

Wydra Sabina - klasyfikacja generalna - 2 miejsce czas: 48:23

Łyżnicki Zygmunt - M50 - 1 miejsce czas: 41:02

Dystans: 10 km

 Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 43:03

Loading ....

11.09.2010 r., Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego - Ultramaraton, Krynica Zdrój

Dystans: 100 km

Papież Mariusz - M20 - 5 miejsce czas: 16:20:31

05.09.2010 r., VI Gorce Maraton, Nowy Targ

Dystans: 40 km

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 3:07:20

Rataj Antoni - M35 - 7 miejsce czas: 4:04:28

Papież Mariusz - M18 - 22 miejsce czas: 4:38:02

Wydra Sabina - klasyfikacja generalna - 3 miejsce czas: 4:36:28

05.09.2010 r., 51. Rocnik Dukelskieho Behu Mieru, Dukla - Svidnik, Pl/SK

Dystans: 20 km

Sarnicki Janusz - klasyfikacja generalan - 4 miejsce czas: 1:06:31

Łyzicki Zygmuny - M50 - 2 miejsce czas: 1:12:52

29.08.2010 r., VI Bieg o Skarb Portiusa, Krosno

Dystans: 7 km

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 4 miejsce czas: 23:01

Sarnicki Janusz - M40 - 1miejsce czas: 24:47

Łyżnicki Zygmunt - M50 - 3 miejsce czas: 25:31

Papież Mariusz - M20 - 13 miejsce czas: 27:53

Loading ....

21.08.2010 r., 33. Rocnik Behu Gaderskou Dolinou, Blatnica - Słowacja

Dystans: 15 km

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 53:05

Sarnicki Janusz - klasyfikacja generalna - 2 miejsce czas: 55:40

Łyżnicki Zygmunt - klasyfikacja generala - 3 miejsce czas: 57:15

Loading ....

15.08.2010 r., XXXV Belanska Patnastka, Rużembarok - Słowacja

Dystans: 15 km

Wydra Jan - M39 - 2 miejsce czas: 49:35.2

Dystans: 3 km

Wydra Sabina - Ż34 - 1 miejsce czas: 10:58.9

Dystans: 10 km

Sarnicki Janusz - M40 4 miejsce czas: 35:40.1

Łyżnicki Zygmunt - M 50 - 1 miejsce czas: 36:21.9

15.08.2010 r., Bieg o Złote Kierpce - Salomon Trial Runnung, Szczyrk

Dystans: 6,3 km

Rączka Janusz - klasyfikacja generalna - 14 miejsce czas: 42:03

Bala Michał - M20 - 8 miejsce czas: 45:09

07.08.2010 r., Maraton Karkonoski - Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim, Szklarska Poręba

Dystans: 23 km

Jerzy Kogut - M40 - 6 miejsce czas: 2:08:06

Rataj Antoni - M40 - 7 miejsce czas: 2:08:07

Wydra Sabina - K20 - 2 miejsce czas: 2:13:16

01.08.2010 r., XXIII Beh SNP Rohace - Podbiel - Słowacja

Dystans: 22 km

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 1:13:59

Papież Mariusz - A - 4 miejsce czas: 1:30:28

Łyżnicki Zygmunt - C - 1 miejsce czas: 1:20:49

Wydra Sabina - Z - 2 miejsce czas: 1:37:39

Loading ....
 

04.07.2010 r., II Limanowa Forrest, Limanowa

Dystans: 6,5 km

Papież Mariusz - M20 - 10 miejsce czas: 31:34

26 - 27.06.2010 r., XX Mistrzostwa Polski Weteranów Lekkiej Atletyki, Toruń

Dystans: 800 m

Czyszczoń Jerzy - M55 - 3  miejsce czas: 2:38.93

Dystans: 1500 m

Czyszczoń Jerzy - M55 - 2 miejsce czas: 5:31.8

Dystans: 5000 m

Łyżnicki Zygmunt - M55 - 1 miejsce czas: 18:32.95

Dystans: 10000 m

Łyżnicki Zygmunt - M55 - 1 miejsce czas: 38:03.95

Loading ....

20.06.2010 r., V Visegrad Maraton, Rytro

Dystans: 42 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 3 miejsce czas: 2:36:04

19.06.2010 r., VIII Półmaraton Kosice - Sena - Słowacja

Dystans: 21,0975 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 2 miejsce czas: 1:19:13

19.06.2010 r., III Międzynarodowy Bieg im. Stanisława Legierskiego o Istebniański Kapelusz, Istebna

Dystans: 10,6 km

Wydra Jan - M30 - 1 miejsce czas: 40:36

Łyżnicki Zygmunt - M50 - 2 miejsce czas: 44:44

Rataj Antoni - M40 - 14 miejsce czas: 51:02

Wydra Sabina - K20 - 2 miejsce czas: 51:40

Czyszczoń Jerzy - M50 - 13 miejsce czas: 56:50

Loading ....

 

13.06.2010 r., V Bieg ku Słońcu, Bielsko - Biała

Dystans: 5 km

Bala Michał - klasyfikacja generalna - 5 miejsce czas: 17:00

13.06.2010 r., Sebesstovska patnastka, Vysna Sebesstova - Słowacja

Dystans: 15 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 51:26

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 5 miejsce czas: 53:59

Łyżnicki Zygmunt - C - 2 miejsce czas: 58:35

Papież Mariusz - A - 10 miejsce czas: 1:01:01

Wydra Sabina - F - 4 miejsce czas: 1:07:18

Wójcik Janusz - B - 10 miejsce czas: 1:07:45

Loading ....

13.06.2010 r., VI Jurajski Półmaraton o Puchar Starosty Krakowskiego i Wójta Gminy Zabierzów, Rudawa

Dystans: 21, 097 km

Kogut Jerzy - M40 - 35 miejsce czas: 1:31:56

Rataj Antoni - M40 - 56 miejsce czas: 1:36:04

Czyszczoń Jerzy - M50 - 49 miejsce czas: 1:44:08

05.06.2010 r., XIII Starostovska Desiatka, Horka - Słowacja

Dystans: 10 km

Wydra Sabina - K39 - 4 miejsce czas:P 43:41.4

Papież Mariusz - M39 - 6 miejsce czaas: 40:52

Łyżnicki Zygmunt - M59 - 2 miejsce czas: 37:53.3

02.06.2010 r., Bieg Wieczorny, Spisska Nova Ves - Słowacja

Dystans: 7,5 km

Łyżnicki Zygmuny - M50 - 2 miejsce czas: 26:03

Dystans: 4,5 km

Wydra Sabina - M40 - 4 miejsce czas: 17:17

Dystans: 10 km

Nadkański Marek - M40 - 6 miejsce czas: 42:31

22.05.2010 r., 45. Rocnik Cestneho Behu k srdcu SNP, Martin - Słowacja

Dystans: 21,0975 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 4 miejsce czas: 1:10:48

16.05.2010 r., Krośnieńska Starówka, Krosno

Dystans: 10 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 2  miejsce

Wydra Jan - M30 - 1 miejsce

Łyżnicki Zygmuny - M50 - 1 miejsce

Czyszczon Jerzy - M50 - 4 miejsce

Wydra Sabina - klasyfikacja generalna - 3 miejsce

Loading ....

15.05.2010 r., VIII Międzynarodowy Bieg Skawiński, Skawina

Dystans: 10 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 6 miejsce czas: 32:00

Batko Urszula - K16 - 2 miejsce czas: 41:37

Dystans: 2 km

Łyżnicki Zygmunt - M50 - 1 miejsce czas: 07:38

Czyszczoń Jerzy - M50 - 3 miejsce czas: 08:43

Loading ....

14 - 16.05.2010 r., VII Międzynarodowy Ekstremalny Maraton Pieszy KIERAT, Limanowa - Beskid Wyspowy - Gorce

Dystans: 100 km

Papież Mariusz - 21 miejsce czas: 20 godz. 43 min.

Majkowski Piotr - 50 km + kontuzja

09.05.2010 r., XIV Bieg Magurki, Bielsko - Biała

Dystans: 6,5 km

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 9 miejsce czas: 31:47

Wydra Sabina - klasyfikacja generalna - 6 miejsce czas: 40:20

Rączka Janusz - klasyfikacja generalan - 20 miejsce czas: 34:44

08.05.2010 r., Międzynarodowy Bieg po Ziemu Makowskiej, Maków Podhalański

Dystans: 10 km

Wójcik Janusz - M40 - 4 miejsce czas: 38:33

Łyżnicki Zygmunt - M50 - 1 miejsce czas: 36:18

03.05.2010 r., XII Bieg Konstytucji 3 Maja, Krosno

Dystans: 7 km

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 5 miejsce czas: 21:55

Łyżnicki Zygmunt - M5 - 1 miejsce czas: 23:53

Bala Michał - M2 - 10 miejsce czas: 24:30

Papież Mariusz - M2 - 11 miejsce czas: 24:41

Czyszczoń Jerzy - M5 - 5 miejsce czas: 29:33

Batko Urszula - K2 - 5 miejsce czas: 27:12

Wydra Sabina - K2 - 6 miejsce czas: 27:25

Loading ....

03.05.2010 r., Bieg Konstytucji, Rudze

Dystans: 10 km

Wójcik Janusz - M4 - 5 miejsce czas: 47:57

02.05.2010 r., XXVI Kajnanska 10, Slovenskan Kajna - Słowacja

Dystans: 10 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 33:26

01.05.2010 r., XVI Provomajovy Beh Zdrovia, Pecovska Nova Vess - Słowacja

Dystans: 18 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas 1:00:20,32

01.05.2010 r., Mistrzostwa Polski Weteranów w Biegu Ulicznym, Chojnice

Dystans: 10 km

Łyżnicki Zygmunt - M55 - 1 miejsce czas: 36:22

30.04.2010 r., XXXV Majowy Bieg Pokoju, Rudnik - Słowacja

Dystans: 10 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 2 miejsce

25.04.2010 r., IX Cracovia Maraton, Kraków

Dystans: 42, 195 km

Papież Mariusz - M18 - 15 miejsce czas: 2:59:33

25.04.2010 r., II Cieszyński Fortuna Bieg, Cieszyn

Dystans: 10 km

Bala Michał - M20 - 23 miejsce czas: 39:39

25.04.2010 r., XV Budimirski Półmaraton, Budimir - Słowacja

Dystans: 21,0975 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 2 miejsce czas: 1:11:46

Łyżnicki Zygmunt - C - 2 miejsce czas: 1:22:58

Wydra Sabina - Z - 4 miejsce czas: 1:37:14

Loading ....

18.04.2010 r., Beh Oslobodenia Putovny Pohar Obce Likavka, Likavka - Słowacja

Dystans: 5000 m

Wydra Sabina - K1 - 3 miejsce czas: 17:42.6

Dystans: 9500 m

Wydra Jan - M1 - 3 miejsce czas: 33:44.9

Łyżnicki Zygmunt - M3 - 1 miejsce czas: 37:06.3

Loading ....

11.04.2010 r., XXVIII Beh Hornadskou Dolinou, Kysak - Słowacja

Dystans: 21,0975 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 1:13:22

10.04.2010 r., VI Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich, Góra Św. Anny

Dystans: 4,1 km

Rączka Janusz - junior - 20 miejsce czas: 17:18

10.04.2010 r., Bieg uliczny Bojnice - Kanianka - Słowacja

Dystans: 7 km

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 6 miejsce czas: 24:27

Mariusz Papież - klasyfikacja generalna - 18 miejsce - M18 - 8 miejsce czas: 28:18

Łyżnicki Zygmunt - klasyfikacja generalna - 11 miejsce - M50 - 2  miejsce czas: 26:32

Dystans: 4,5 km

Wydra Sabina - klasyfikacja generalna - 4 miejsce czas: 19:16

Loading ....

03.04.2010 r., Zvolenska Corrida, Zvolen - Słowacja

Dystans: 8,3 km

Eduard Hapak - klasyfikacja generalna - 5 miejsce czas: 25:47

Zygmunt Łyżnicki - M50 - 1 miejsce czas: 29:18

Jerzy Czyszczoń - M50 - 5 miejsce czas: 35:30

Urszula Batko - klasyfikacja generalna - 4 miejsce czas: 34:08

Loading ....

28.03.2010 r., XI Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego, Żywiec

Dystans: 21,0975 km

Eduard Hapak - klasyfikacja generalna - 3 miejsce czas: 1:11:37

Mariusz Papież - M20 - 25 miejsce czas: 1:28:08

Loading ....
 

21.03.2010 r., Bieg Oswobodzenie Miasta oraz Bieg Pierwszego Kosmonauty, Dolna Lehota - Słowacja

Dystans: 10 km

Janusz Sarnicki - klasyfikacja generalna - 1 miejsce

Papież Mariusz - A - 6 miejsce

Dystans: 5 km

Łyżnicki Zygmunt - C - 1 miejsce

Dystans: 2,5 km

Batko Urszula - klasyfikacja generalna - 3 miejsce

Wydra Sabina - klasyfikacja generalna - 2 miejsce

Loading ....
  

20.03.2010 r., Bieg Oswobodzenia Miasta, Jesenie - Słowacja

Dystans: 10 km

Janusz Sarnicki - klasyfikacja generalna - 1 miejsce

Łyżnicki Zygmunt - C - 1 miejsce

Batko Urszula - klasyfikacja generalna - 1 miejsce

Wydra Sabina - klasyfikacja generalna - 3 miejsce

Papież Mariusz - A - 4 miejsce

Loading ....

20.03.2010 r., VII Półmaraton Marzanny, Kraków

Dystans: 21,0975 km

Bala Michał - M20 - 9 miejsce czas: 1:30:04.27

13.03.2010 r., 19. Halowe Mistrzostwa Polski Weteranów, Spała

Dystans: 1000 m

Czyszczoń Jerzy - M55 - 3 miejsce czas: 3:24.10

Rataj Antoni - M45 - 7 miejsce czas: 3:09.18

Dystans: 3000 m

Rataj Antoni - M45 - 7 miejsce czas: 11:53.59

Łyżnicki Zygmunt - M55 - 2 miejsce czas: 10:42.21

Dystans: 400 m

Czyszczoń Jerzy - M55 - 4 miejsce czas: 1:09.27

 

Loading ....

05 - 07.03.2010 r., 12 Godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy, Kopalnia Soli Bochnia

W sztefecie startowali członkowie Sekcji Biegów Górskich i Długodystansowych MOK Mszana Dolna w składzie: Jan Wydra, Grzegorz Czyż, Eduard Hapak i Janusz Sarnicki. Zajęli 2 miejsce pokonując 206 km i 983 m. 

Loading ....

28.02.2010 r., II Bieg ku Rogatemu Ranczu, Zabierzów

Dystans: 8150 m

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 4 miejsce czas: 30.39

Rataj Antoni - klasyfikacja generalna - 20 miejsce czas: 36:13

Wydra Sabina - klasyfikacja generalna - 57 miejsce czas: 40:32

Kategotia małżeństw - Sabina i Jan Wydra - 1 miejsce

21.02.2010 r., Midwinter Marathon, Appeldorn - Holandia

 
Dystans: 42, 195 km
Sarnicki Janusz - klsyfikascja generalna - 5 miejsce czas: 2:31:43
 
Dystans: 18 km
Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 7 miejsce czas: 1:03:16
Łyżnicki Zygmunt - klasyfikacja generalna - 55 miejsce czas: 1:12:52
Loading ....
 
22 - 23.01.2010 r., MINI POLAND WINTER CHALLENGE 2010, Rabka - Zdrój
 
Dystans: 20 km bieg - 55 km jazda rowerem
Majkowski Piotr - 1 miejsce czas: 5 h 39 min.  

08 - 10.01.2010 r., AST WINTER TROPHY, Turbacz

Dystans: 60 km
Dwudniowe ogólnopolskie zawody w biegu na orientację w fornie rogainingu - drużyna Sekcji Biegów Górskich i Długodystansowych MOK Mszana Dolna w składzie: Majkowski Piotr - Rataj Antoni - 3 miejsce w kategorii weteranów.

Loading ....

 

 
Created by InternetSystem
Kino
Muzyka

Taniec

Ceramika

Śpiew

Teatr

Biegi

Kino

Zobacz Więcej
printFrom: http://www.mok.internetsystem.pl/index.php?id=700