Miejski Ośrodek Kultury
Mszana Dolna
Sponsorzy
16.09.2018r. - 39 Bieg Powsinogi, Wadowice  

Dystans: 15 km

Jan Wydra - M40 - 1 miejsce - 00:53:35,26 (3 miejsce w klasyfikacji generalnej) 

 

15.09.2018r. - Ogólnopolski Bieg i Marsz Niepodległości, Zalesie  

Dystans: 10 km

Marek Nadkański - M50 - 3 miejsce - 00:48:31,32

Mariusz Papież - M30 - 4 miejsce - 00:48:45,46

Zygmunt Łyżnicki - M60 - 2 miejsce - 00:55:14,24

 
15.09.2018r. - III Srebrna Dziesiątka, Olkusz  

Dystans: 10 km

Agata Gomółka - K30 - 2 miejsce - 00:46:58

Janusz Wójcik - M50 - 1 miejsce - 00:39:09

 

09.09.2018r. - 9. TAURON Festiwa Biegowy - Runek Run, Krynica Zdrój  

Dystans: 22 km

Jan Wydra - M40 - 1 miejsce - 01:28:47

Ryszard Kobajło - M50 - 1 miejsce - 01:57:36

Marek Nadakański - M50 - 2 miejsce - 01:59:18

Agata Gomółka - K30 - 11 miejsce - 02:19:03

 

08.09.2018r. - Bieg Dobroczynności Veritatis Splendor, Wadowice 

Dystans: 5 km

 

Janusz Wójcik - M50 - 1 miejsce - 00:17:15

 

02.09.2018r. - Bieg po Oddech, Zakopane 

Dystans: 5 km

Janusz Wójcik - M50 - 1 miejsce - 00:17:40,64

 

02.09.2018r. - Biegnij Dąbrowo, Dąbrowa Tarnowska 

Dystans: 10 km

Jan Wydra - 1 miejsce - 00:34:55

Zygmunt Łyżnicki - M60 - 2 miejsce - 00:46:35 

 

02.09.2018r. - Ultra Janosik  

Dystans: Ledwo Dycha 10 km

Marek Nadkański - Wetrean - 2 miejsce - 00:41;56,66

Dystans: Zbójnicka Śleboda 35 km

Agata Gomółka - Senior K - 6 miejsce - 04:32:25,28

Marcin Dyrek - Senior M - 23 miejsce - 05:03:54,03 

 

30.08.2018r. - Peły Małopolski - Babiogórski Park Nardowy, Zawoja   

Dystans:  km 

Marek Nadkański - M50 - 1 miejsce - 01:14:30

 

26.08.2018r. - Hatova Dvanastka, Bardejov   

Dystans: 12 km 

Ryszard Kobajło - M50 - 4 miejsce - 00:49:02,2 

 

19.08.2018r. - 43. Bielańska Pietnastka, Biały Potok   

Dystans: 50 m 

Oskar Wydra - D1 - 3 miejsce - 00:00:27,6

Dystans: 15 km

Piotr Kita - M30 - 2 miejsce - 00:52:26

Dystans: 10 km

Jan Wydra - M40 - 5 miejsce - 00:38:56,9

Janusz Wójcik - M50 - 2 miejsce - 00:36:06,9 

 

19.08.2018r. - Bieg uliczny o Skarb Portiusa, Krosno  

Dystans: 7 km 

Ryszard Kobajło - M50 - 1 miejsce - 00:25:32

 

18.08.2018r. - Harhovska Dziesiątka, Spisky Hrhov  

Dystans: 10 km 

Marek Nadkański - M50 - 2 miejsce - 00:44:32

Zygmun Łyżnicki - M60 - 1 miejsce - 00:46:43 

 

12.08.2018r. - I Zawody Szlakiem Tytusa Trzecieskiego Polanka, Krosno 

Dystans: 7,3 km 

Janusz Sarnicki - M50 - 3 miejsce - 00:27:37

Piotr Kita - M30 - 8 miejsce - 00:30:21 

Jan Wydra - M40 - 9 miejsce  - 00:30:36

Zygmun Łyżnicki - M60 - 1 miejsce - 00:30:43 

 

12.08.2018r. - III Bieg Memoriałowy Lucka Chorążego, Skawinki

Dystans: 14 km 

Marek Nadkańśki - Masters I - 1 miejsce - 01:10:29,6

 

12.08.2018r. - Chudy Wawrzyniec 

Dystans: 50 km 

Michał Dyrek - 32 miejsce - 06:19:15,4

 

05.08.2018r. - XXV Memoriałowy Bieg Majora Bacy, Bochnia

Dystans: 10 km 

Tomasz Wójcik - 1 miejsce - 00:34:23

Janusz Wójcik - M50 - 2 miejsce - 00:36:46

Wiesław Wójcik - M50 - 3 miejsce - 00:38:06

Katarzyna Soliman-Kobajło - K30 - 13 miejsce - 00:51:26

Ryszard Kobajło - M50 - 20 miejsce - 00:51:26

 

05.08.2018r. - Bieg Rohacze -Podbiel, Podbiel

Dystans: 21  km 

Jan Wydra - 1 miejsce - 01:15:19,3

Janusz Sarnicki - M50 - 2 miejsce - 01:25:14,7

 

05.08.2018r. - Bieg wschodzącego słońca, Zawoja 

Dystans: 4,7 km 

Marek Nadkański - 21 miejsce - 00:47:31,15

 

04.08.2018r. - Chaszczok - Bieg na Babią Górę, Zawoja 

Dystans: 10 km 

Marek Nadkański - M3 - 4 miejsce - 01:25:04,10

 

28.07.2018r. - XXVI Ogólnopolski Bieg Szlakiem Marii Konopnickiej, Dobieszyn

Dystans: 10,2 km 

Jan Wydra - 2 miejsce - 00:35:13

Piotr Kita - M30 - 1 miejsce - 00:37:34

Michał Dyrek - M30 - 7 miejsce - 00:44:50

Marek Nadkański - M50 - 4 miejsce - 00:45:51

Zygmunt Łyżnicki - M60 - 4 miejsce - 00:49:21

Agata Gomółka - K30 - 7 miejsce - 00:54:41

 

22.07.2018r. - VII. Bieg i Marsz Piwniczanki, Piwniczna Zdrój

Dystans: 9 km 

Janusz Wójcik - Wet. 1 - 2 miejsce - 00:33:14

Ryszard Kobajło - Wet. 1 - 3 miejsce - 00:35:55

Marek Nadkański - Wet. 1 - 5 miejsce - 00:40:26

 

21.07.2018r. - 2. Bieg po słowacki opal, Słowacka kopalnia opalu

Dystans: 6 km 

Jan Wydra - 1 miejsce - 00:21:13 (1 miejsce kat. M40)

Marek Nadkański - M50 - 8 miejsce - 00:26:44

Janusz Sarnicki - M50 - 13 miejsce - 00:28:14

Zygmunt  Łyżnicki - M60 - 7 miejsce - 00:31:38

 

07.07.2018r. - XXII Fokluszkowska Siódemka, Folkuszowa, Słowacja

Dystans: 7 km 

Jan Wydra - M40 - 1 miejsce - 00:20:14 (1 miejsce klasyfikacja generalna)

Piotr Kita - M30 - 1 miejsce - 00:20:28 (2 miejsce klasyfikacja generalna)

Justyna Potaczek - K35 - 1 miejsce - 00:29:57  

 

01.07.2018r. - XVI Ogólnopolski Bieg Uliczny i Puchar Burmistrza Miasta Bukowno, Bukowno

Dystans: bieg anglosaski 

Marek Nadkański - M50 - 4 miejsce - 00:36:30,87


01.07.2018r. - 47. Zaskovsky MInimaraton, Zaskov, Słowacja 

Dystans: 10,5 km

Tomasz Wójcik - M30 - 2 miejsce - 00:35:05,5

Janusz Wójcik - M50 - 2 miejsce - 00:38:10,9

Wiesław Wójcik - M50 -3 miejsce - 00:38:45,6


24.06.2018r. - 1. Łomicka Dziesiątka, Tatrzańska Łomnica, Słowacja   

Dystans: 10 km

Justyna Potaczek - K30 - 1 miejsce - 00:51:32,2

Sabina Wydra - K30 - 4 miejsce - 00:52:06,1

Piotr Kita - M30 - 2 miejsce - 00:38:05,4

Michał Dyrek - M30 - 9 miejsce - 00:43:19,8

Jan Wydra - M40 - 2 miejsce - 00:37:06,6

Janusz Wójcik - M50 - 1 miejsce - 00:40:19,2

Ryszard Kobajło - M50 - 5 miejsce - 00:43:42,7

Marek Nadkański - M50 - 9 miejsce - 00:46:54,1

Zygmunt Łyżnicki - M60 - 1 miejsce - 00:49:02,5 

 

17.06.2018r. - XVI Ogólnopolski Bieg Uliczny i Puchar Burmistrza Miasta Bukowno, Bukowno

Dystans: 10 km

Piotr Kita - 12 miejsce - 00:35:29

Janusz Wójcik - M50 - 2 miejsce - 00:36:50 (20 miejsce w klasyfikacji generalnej)  

 

17.06.2018r. - Ultra Trail Małpolska - UTM10 - Memorial Bartka Czajkowskiego, Kasinka Mała 

Dystans: 10 km

Marek Nadkański - 11 miejsce - 01:10:40

 

16.06.2018r. - Memoriał Pułkownicka Władysława Kabata ps. Brzechwa, Miechowice Małe 

Dystans: 10 km

Ryszrad Kobajło - 2 miejsce - 00:38: 34 (1 miejsce w kategori M50)

 

10.06.2018r. - Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego, Zakopane

Dystans: 10 km

Marek Nadkański - 39 miejsce - 00:53:27,2 (5 miejsce w kategori M3)

 

10.06.2018r. - III BIeg Boguchwała - Wisłoczysko

Dystans: 10 km

Ryszard Kobajło - 2 miejsce - 00:42:40 (1 miejsce - M50) 

 

10.06.2018r. - XIV Bieg Kmitów, Nowy Wiśnicz

Dystans: 10 km

Piotr Kita - 2 miejsce - 00:38:26,8

 

08.06.2018r. - Wieczorny bieg ulicami Rużomberoka, Rużomberok, Słowacja  

Dystans: 5 km 

Zygmunt Łyżnicki - M60 - 2 miejsce - 00:16:14

 

03.06.2018r. - 16. Twrdoszyńska Dwunastka, Twarodszyn, Słowacja 

Dystans: 12 km

Jan Wydra - 2 miejsce - 00:39:37

Michał Talaga - 5 miejsce - 00:40:25

Piotr Kita - 7 miejsce - 00:40:35

Janusz Wójcik - M50 - 2 miejsce - 00:43:59 

Marek Nadkański - M50 - 6 miejsce - 00:50:46

Zygmunt Łyżnicki - M60 - 2 miejsce - 00:51:35 

 

03.06.2018r. - V Bieg Sądeczan - Tryptyk, Stary Sącz

Dystans: 18 km (3+6+9 km)

Ryszard Kobajło - M50 - 4 miejsce - 01:06:55,90

 

26.05.2018r. - V Bieg Pszczelim Szlakiem, Feleczyn

Dystans: 10 km 

Marek Nadakański  - M50 - 2 miejsce - 01:01:19,25 (27 miejsce kalsyfikacja generalna)  


26.05.2018r. - Bieg uliczny, Maków Podhalański 

Dystans: 10 km 

Jan Wydra  - M40 - 1 miejsce - 00:33:57,40 

Michał Talaga  - M30 - 1 miejsce - 00:35:01,65

Piotr Kita - M30 - 3 miejsce - 00:00:35:28,05

Janusz Wójcik - M50 - 1 miejsce - 00:37:27,60

Zygmunt Łyżnicki - M60 - 1 miejsce - 00:43:44,10

Justyna Potaczek - K30 - 2 miejsce - 00:49:37,40 

 

19.05.2018r. - Beskidzki Toprek, Andrychów

Dystans: 25km

Marek Nadakański  - M50 - 1 miejsce - 01:19:52 (21 miejsce kalsyfikacja generalna)  

 

19.05.2018r. - 1. Bieg ulicami Nemestova, Namestovo

Dystans: 5km

Jan Wydra  - 1 miejsce - 00:17:53

Piotr Kita - 2 miejsce - 00:18:40 (1 miejsce w kategorii M40)

Zygmunt Łyżnicki - 20  miejsce - 00:23:41,1 (6 miejsce w kategorii M41+)

Katarzyna Mielnikiewicz - 24 miejsce - 00:24:30 (1 miejsce w kategorii K41+)

Sabina Wydra - 33 miejsce - 00:25:43 (5 miejsce w kategorii K40) 

 

12.05.2018r. - XVI Bieg Skawiński, Skawina   

Dystans: 10 km

Janusz Wójcik  - M50 - 3 miejsce - 00:36:52

 

01.05.2018r. - XXIV Pierwszomajowy Bieg Zdrowia, Pecovska Nowa Wieś    

Dystans: 10 km

Jan Wydra  - 1 miejsce - 00:34:38,53

Michał Talaga - 2 miejsce - 00:36:01,63

Justyna Potaczek - K - 3 miejsce- 00:48:59,48

Janusz Wójcik - M50 - 1 miejsce - 00:38:50,57

 

01.05.2018r. - XXIV Pierwszomajowy Bieg Zdrowia, Pecovska Nowa Wieś    

Dystans: 18 km

Jan Wydra  - 1 miejsce - 01:03:04

Michał Talaga - M30 - 2 miejsce - 01:04:56

Janusz Wójcik - M50 -  2 miejsce - 01:08:08

 

01.05.2018r. - VII Bieg Ziemi Limanowskiej, Stara Wieś

Dystans: 4 km

Justyna Potaczek  - >K40 - 1 miejsce - 00:17:36,8

Piotr Kita - >M40 -  2 miejsce - 00:13:20,85

Ryszard Kobajło - >M60 - 1 miejsce - 00:14:56,61

Robert Nakielny - >M60 - 6 miejsce - 00:20:59,74

Zygmunt Łyżnicki - >M70 - 1 miejsce - 00:17:41,28 

 

29.04.2018r. - 38. rocznik Biegu osłobodzenia Bodzic, Bodice

Dystans: 4 km

Sabina Wydra  - K - 2 miejsce - 00:14:40

Dystans: 12 km

Jan Wydra  - M - 1 miejsce - 00:41:47

Piotr Kita - M30 - 2 miejsce - 00:42:13

Janusz Wójcik - M4 -  5 miejsce - 00:36:57 (21 miejsce klasyfikacja generalnego) 

 

24.04.2018r. - XXV Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego, Katowice - Siemianowice    

Dystans: 10 km

Jan Wydra  - 2 miejsce - 00:32:58

Janusz Wójcik - M4 -  5 miejsce - 00:36:57 (21 miejsce klasyfikacja generalnego) 

 

08.04.2018r. - Tour de Małopolska - Lisiecki Półmaraton i Auto SPectrum Lisiecka Piątka, Liszki   

Dystans: 21 km

Michał Talaga  - 6 miejsce - 01:20:13

Dystans: 5 km

Piotr Kita  - 3 miejsce - 00:17:23

Justyna Potaczek - K - 5 miejsce - 00:22:47  

 

07.04.2018r. - XLVI Bieg wyzwolenia Turian, Turany  

Dystans: 10 km

Jan Wydra  - M40 - 1 miejsce - 00:34:09 (2 miejsce w klasyfikacji generalnej) 

Mariusz Papież  - M30 - 22 miejsce - 00:45:20

Sabina Wydra - K35 - 1 miejsce - 00:46:59 

Zygmunt Łyżnicki - M60 - 4 miejsce - 00:44:24

  

24.03.2018r. - XXXV Bieg wyzwolenia Dolnej Lehoty i pierwszego słowckiego kosmonauty, Dolna Lehota  

Dystans: 10 km

Jan Wydra  - 1 miejsce - 00:35:14

Michał Talaga  - M30 - 3 miejsce - 00:37:37

Dystans: 5,5 km

Zygmunt Łyżnicki - M60 - 1 miejsce - 00:22:33

Dystans: 2,5 km

Sabina Wydra - K30 - 3 miejsce - 00:10:35  

 

18.03.2018r. - VIII Bieg Pawła Lorensa, Tychy 

Dystans: 10 km

Janusz Wójcik  - M50 - 1 miejsce - 00:36:34

Janusz  Sarnicki - M50 - 3 miejsce - 00:39:44

 

17.03.2018r. - X Bieg wyzwolenia Jasenie, Jasenie 

Dystans: 10 km

Jan Wydra - M40 - 1 miejsce - 00:32:22

Piotr Kita - M30 - 4 miejsce - 00:33:57

Dystans: 5 km

Justyna Potaczek - K30 - 7 miejsce - 00:22:44

Zygmunt Łyżnicki - M60 - 2 miejsce - 00:21:16 

 

11.03.2018r. - Myślenicki Bieg Uliczny, Myślenice  

Dystans: 10 km

Janusz Wójcik - M50 - 1 miejsce - 00:36:31

Piotr Kita - M30 - 6miejsce - 00:35:13

Justyna Potaczek - K30 - 15 miejsce - 00:47:34

 

18.02.2018r. - Xrun Tajemnicze Kopce, Kornatka  

Dystans: 21 km

Marek Nadkański - 59 miejsce - 02:11:28 

 

16.02.-17.02.2018r. - ULTRAJanosik - Kieprce Maryny, Niedzica

Dystans: 10 km

Marek Nadkański - M Weteran - 1 miejsce - 00:54:43

 

10.02.2018r. - ICEBug WInter Trail, Nowy Targ

Dystans: 17 km

Marek Nadkański - 59 miejsce - 01:41:25

 

04.02.2018r. - Półmaraton z Głuszcem, Obidowa

Dystans: 10 km z Głuszcem

Marek Nadkański - 12 miejsce - 00:51:22

Created by InternetSystem
Kino
Muzyka

Taniec

Ceramika

Śpiew

Teatr

Biegi

Kino

Zobacz Więcej
printFrom: http://www.mok.internetsystem.pl/index.php?id=4194