Miejski Ośrodek Kultury
Mszana Dolna
Sponsorzy

31.12.2017r. - XXVII. Gorlicki Bieg Sylwestrowy, Gorlice 

Dystans: 10 km

Jan Wydra - M40 - 2 miejsce - 00:32:26

Janusz Wójcik - M50 - 1 miejsce - 00:35:35

Marek Nadkański - M50 - 10 miejsce - 00:41:33

Justyna Potaczek - K12 - 12 miejsce - 00:47:19

 

16.12.2017r. - III. Bieg po(d) choinkę, Nowy Targ 

Jan Wydra - M- 1 miejsce - 00:17:32 nowy rekord trasy

Sabina Wydra - K - 2 miejsce - 00:23:14

Mariusz Papież - M - 21 miejsce - 00:22:00

Marek Nadkański - M - 23 miejsce - 22:29

 

03.12.2017r. - XII. Bieg Barbórkowy, Rybnik 

Dystans: 10 km

Jan Wydra - M - 6 miejsce - 00:33:18,9

Janusz Wójcik - M - 22 miejsce - 00:36:16,8

 

11.11.2017r. - IV. Zakopiański Bieg Niepodległościowy, Zakopane

Dystans: 10 km

Jan Wydra - M Masters - 2 miejsce - 00:33:03,85

Michał Talaga - M Senior - 6 miejsce - 00:35:12 

Janusz Wójcik - M Weteran I - 1 miejsce - 00:36:09

Marek Nadkański - M Weteran I - 11 miejsce - 00:44:08

Zygmunt Łyżnicki - M Weteran II - 2 miejsce - 00:44:14 

Justyna Potaczek - K Senior - 7 miejsce - 00:45:56 

 

05.11.2017r. - I.. TAKA Tarnowska Dyszka, Tarnów

Dystans: 10 km

Jan Wydra - M45- 3 miejsce - 00:33:19  

Michał Talaga - M45 - 6 miejsce - 00:34:57 

Justyna Potaczek - K45 - 19 miejsce - 00:44:56

 

22.10.2017r. - 14. rocznik Biegu dookoła Sidorova, Rużomberok

Dystans: 13 km

Jan Wydra - M40 - 1 miejsce - 00:50:43 (2 miejsce klasyfikacja generalna) 

Michał Talaga - M30- 2 miejsce - 00:51:59 (3 miejsce klasyfikacja generalna)

Marek Nadkański - M50 - 9 miejsce - 01:05:02

 

21.10.2017r. - Goral Run, Spiska Bela

Dystans: 10 km

Zygmunt Łyżnicki - M60 - 1 miejsce - 00:45:33 

 

07.10.2017r. - IV. Podbieg na Makowice, Rytro

Dystans: 7,6 km

Jan Wydra - 1 miejsce - 00:40:05

Marek Nadkański - 5 miejsce - 00:52:17

 

01.10.2017r. - IX. Sądecka Dycha o Puchar Newagu, Nowy Sącz

Dystans: 10 km

Jan Wydra - M40 - 1 miejsce - 00:33:23 (7 miejsce klasyfikacja generalna)

Michał Talaga - M30 - 3 miejsce - 00:35:16

Janusz Wójcik - M50 - 1 miejsce - 00:36:39

Ryszard Kobajło - M50 - 7 miejsce - 00:39:59

Marek Nadkański - M50 - 11 miejsce - 00:41:46

Justyna Potaczek - K30 - 2 miejsce - 00:46:57

 

24.09.2017r. - 7. STEEPLE KROS, Poprad

Dystans: 12 km

Jan Wydra - M40 - 1 miejsce - 00:38:03 (1 miejsce klasyfikacja generalna)

Michał Talaga - M30 - 3 miejsce - 00:39:37 

Mariusz Papież - M30 - 12 miejsce - 00:50:27 

 

10.09.2017r. - 2. Drienovska Dziesiątka, Drienov

Dystans: 10 km

Jan Wydra - M40 - 1 miejsce - 00:34:10 ( 2 miejsce klasyfikacja generalna)

Janusz Wójcik - M50 - 1 miejsce - 00:34:38 (7 miejsce klasyfikacja generalna)

Zygmunt Łyżnicki - M60 - 4 miejsce - 00:46:07 

 

10.09.2017r. - 35. PKO Wrocław Maraton

Dystans: 42,195 km

Michał Talaga - 33 miejsce - 02:42:49

 

09.09.2017r. - 27. Bieg Solidarności, Wrocław

Dystans: 5 km

Ryszard Kobajło - M50 - 1 miejsce - 00:19:13

 

09.09.2017r. - Życiowa Dziesiątka, Krynica Zdrój 

Dystans: 10 km

Janusz Sarnicki - M50 - 6 miejsce - 00:36:30,75

 

03.09.2017r. - Gonitwa Podhalańska, Spytkowice

Dystans: 8 km

Janusz Wójcik

 

03.09.2017r. - Ultrajanosik - Ledwo Dycha, Niedzica 

Dystans: 10 km

Marek Nadkański - 6 miesjce - 00:41:56 ( 1 miejsce kategoria Weteran) 

 

02.09.2017r. - XIII. Maraton Gorce, Nowy Targ 

Dystans: 40 km

Jan Wydra - 1 miejsce - 03:13:07,1

Dystans: 21 km

Justyna Potaczek - K - 2 miejsce - 01:37:51,7

 

27.08.2017r. - XI. Bieg "Dycha Siekiernika", Krościenko Wyżne

Dystans: 10km

Jan Wydra - 3 miejsce - 00:34:05,37

Zygmunt Łyżnicki - M5 - 1 miejsce - 00:46:42,85

Justyna Potaczek - K2 - 3 miejsce - 00:49:55,95

 

27.08.2017r. - XRun - Ciecień Cross Run

Dystans: 22 km

Marek Nadkański - 10 miejsce - 02:36: 23

 

20.08.2017r. - 42. Bielańska Piętnastka, Biały Potok

Dystans: 15 km

Michał Talaga - M30 - 3 miejsce - 00:53: 05

Dystans: 10 km

Janusz Wójcik - M50 - 1 miejsce - 00:34:52

Janusz Sarnicki - M50 - 3 miejsce - 00:37:37

Dystans: 3 km

Justyna Potaczek - K30 - 3 miejsce - 00:11:54

 

19.08.2017r. - II. Memoriał Lucka Chorążego, Skawinki k. Lanckorony

Dystans: 14 km

Jan Wydra -  2 miejsce - 00:52:41 (1 miejsce w kategorii Senior 2)

Marek Nadkański - 12 miejsce - 01:08:00 (2 miejsce w kategorii masters) 

 

19.08.2017r. - 5. Harhovska Dziesiątka, Spiski Hrhov

Dystans: 10 km

Zygmunt Łyżnicki - M60 - 2 miejsce - 00:45:18

 

15.08.2017r. - II. Bieg Kurierów Sądeckich, Rytro

Dystans: 11 km

Marek Nadkański - 12 miejsce - 01:14:26

 

11.08.2017r. - Gorce Ultra Trail - Studzionki Vertical 

Dystans: 1,7 km

Przewyższenie: 248 m 

Marek Nadkański - M50 - 1 miejsce - 00:15:18

 

06.08.2017r. - 30. rocznik biegu SNP  Rohacze-Podbiel, Podbiel

Dystans: 21,8 km

Jan Wydra - 1 miejsce - 01:14:42

Michał Talaga - 3 miejsce - 01:16: 44 

 

06.08.2017r. - XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy, Bochnia 

Dystans: 10 km 

Janusz Wójcik - M50 - 2 miejsce - 00:37:01

Janusz Sarnicki - M50 - 3 miejsce - 00:38:11

Ryszard Kobajło - M50 - 4 miejsce - 00:38:33

Zygmunt Łyżnicki - M60 - 2 miejsce - 00:43:52

 

06.08.2017r. - Bieg Wschodzącego Słońca - Bieg na Babią Górę

Dystans: 4,6 km

Marek Nadkański - 11 miejsce - 00:46:04,55

 

30.07.2017r. - XRun - Ćwilin Cross Run  

Dystans: 17,5 km

Marek Nadkański - 11 miejsce - 01:52:53 

 

22.07.2017r. - 7. rocznik Belska Hodova Sedmicka, Bela 

Dystans: 7 km

Jan Wydra - M40 - 1 miejsce - 00:25:27 ( 2 miejsce klasyfikacja generalna)

Michał Talaga - M30 - 5 miejsce - 00:27:50

Justyna Potaczek - K30 - 3 miejsce - 00:36:42

Mariusz Papież - M30 - 13 miejsce - 00:36:42

 

16.07.2017r. - II Bieg Górski o Złotą Paproć, Tymbark

Dystans: 21 km

Jan Wydra - 1 miejsce - 01:28:30,92

Dystans: 7 km

Justyna Potaczek - K2 - 1 miejsce - 00:39:22,64

Janusz Sarnicki - M3 - 3 miejsce - 00:33:45,95

Marek Nadkański - M3 - 5 miejsce - 00:34:58,12

Mariusz Papież - M2 - 15 miejsce - 00:39:23,56

Zygmunt Łyżnicki - M3 - 9 miejsce - 00:39:53,96

Stanisław Górliński - M3 - 13 miejsce - 00:44:33,88

 

09.07.2017r.  - Summer Run - Tour de Małopolska, Gródek Nad Dunajcem

Dystans: 10 km

Jan Wydra - 1 miejsce - 00:36:10

Michał Talaga -10 miejsce - 00:39:27

Mariusz Papież  -151 miejsce - 00:49:40

Justyna Potaczek - K - 21 miejsce - 00:52:34

Klasyfikacja drużynowa - 8 miejsce 

 

05.07.2017r. - 4. Kralovsky Beh, Kralova pri Senci 

Dystans: 10 km

Zygmunt Łyżnicki - M60 - 1 miejsce - 00:45:11

 

02.07.2017r. - 46. Zaskovsky Mini Maraton, Zaskov

Dystans: 10,5 km

Jan Wydra - M40 - 2 miejsce - 00:34:25,36

Michał Talaga  - M30 - 5 miejsce - 00:38:49,61

Mariusz Papież - M30 - 31 miejsce - 00:46:37,86

 

02.07.2017r. - IX. Międzynarodowy Bieg Górski -Anglosaski "Limanowa Forest" - Limanowa 

Dystans: 7 km

Ryszard Kobajło  - M50 - 1 miejsce - 00:33:44,09 (24 miejsce klasyfikacja generalna) 

 

01-02.07.2017r. - XXVII. Mistrzostwa Polski Weteranów LA, Kraków

Dystans: 2000 m pprz.

Zygmunt Łyżnicki  - M65 - 1 miejsce - 00:28:45,82

Dystans: 5000 m 

Zygmunt Łyżnicki - M65 - 3 miejsce - 00:21:32,72

 

01.07.2017r. - TRIADA - Gorce -Pieniny - Beskid Sądecki, Krościenko nad Dunajcem 

Dystans: 17 km

Marek Nadkański -  2 miejsce - bieg SOLO Pieniny - 01:34:36

 

25.06.2017r. - Memoriał Pułkownika Władysława Kabata PS. Brzechwa, Miechowice Małe 

Dystans: 10 km

Jan Wydra - 1 miejsce - klasyfikacja generalna  oraz kat. M40 - 00:35:00

Zygmunt Łyżnicki - M60 - 1 miejsce - 00:47:11 (15 klasyfikacja generalna)

Justyna Potaczek - K30 - 2 miejsce - 00:53:35 (27 klasyfikacja generalna)

Mariusz Papież - DNF

 

25.06.2017r. - XV. Ogólnopolski Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta Bukowna, Bukowno

Dystans: 10 km

Janusz Wójcik - M50 - 1 miejsce - 00:37:19 (23 klasyfikacja generalna)

Ryszard Kobajło - M50 - 4 miejsce - 00:39:07 (37 klasyfikacja generalna) 

 

24.06.2017r. - XXIX. Cross Świętojański, Pogórze k. Skoczowa

Dystans: 12,5 km

Janusz Wójcik - M50 - 1 miejsce - 00:48:52 (8 klasyfikacja generalna) 

 

17.06.2017r. - IV. Regata Bieg Wierchami - Corno Owca, Rytro

Dystans: 11 km

Jan Wydra - 2 miejsce - 00:41:32

Ryszard Kobajło - M50 - 1 miejsce - 00:51:30 (8 klasyfiakcja generalna)

Marek Nadkański - M50 - 3 miejsce - 00:53:07 (14 klasyfikacja generalna)

 

11.06.2017r. - 2. SPARing bieh - Rzeszowska Piątka, Rzeszów

Dystans: 5 km

Zygmunt Łyżnicki - M60 - 1 miejsce - 00:20:35,9

 

04.06.2017r. - XV. Twardoszyńska Dwunastka, Twardoszyn

Dystans: 12 km

Jan Wydra - M40 - 1 miejsce - 00:39:02

Ryszard Kobajło - M50 - 1 miejsce - 00:45:43

Marek Nadkański - M50 - 8 miejsce - 00:50:59

Zygmunt Łyżnicki - M60- 2 miejsce - 00:53:08

Mariusz Papież - M30 - 44 miejsce OPEN  00:57:22

Justyna Potaczek - K35 - 5 miejsce - 01:01:50

Jerzy Czyszczoń - M60 - 7 miejsce - 01:19:50  

 

28.05.2017r. - 2. rocznik Bieg w Raju, Stratena 

Dystans: 10 km

Zygmunt Łyżnicki - M60 - 2 miejsce - 00:51:39

 

27.05.2017r. - XXIII.Memoriał Józefa Gabcika, Żylina - Poluvsie

Dystans: 11km

Marek Nadkański - M50 - 5 miejsce - 00:51:39

Justyna Potaczek - K35 - 7 miejsce - 00:59:26

 

13.05.2017r. - VI. Górski Bieg Kwitnącej Jabłoni, Łącko

Dystans: 6,6 km

Marek Nadkański - 26 miejsce - 00:32:11,72

Zygmunt Łyżnicki - 39 miejsce - 00:34:31,19

Justyna Potaczek - 66 miejsce - 00:37:18,77

Jerzy Czyszczoń - 136 miejsce - 00:49:22,54

 

03.05.2017r. - XIX. Krośnieński Bieg Konstytucji, Krosno

Dystans: 7 km

Jan Wydra - M40 - 2 miejsce - 00:23:09

Ryszard Kobajło - M50 - 1 miejsce - 00:27:07

Zygmunt Łyżnicki - M60 - 2 miejsce - 00:30:34

 

03.05.2017r. - Tymbarskie Pagórski, Tymbark

Dystans: 15 km

Marek Nadkański  - 10 miejsce - 01:26:57

 

01.05.2017r. - VI. Bieg Ziemi Limanowskiej, Limanowa

Dystans: 4 km

Justyna Potaczek - K40 - 1 miejsce - 00:18:16.92

Zygmunt Łyżnicki - M70 - 1 miejsce - 00:16:31.95   

Jerzy Czyszczoń - M70 - 4 miejsce - 

 

01.05.2017r. - Pecovska Nova Ves

Dystans: 

Jan Wydra - M40 

Janusz Wójcik - M50 

Ryszard Kobajło - M50 

 

23.04.2017r. - XII. Kysucka Dziesiątka, Kysuckie Nove Miasto

Dystans: 10 km

Jan Wydra - M40 - 1 miejsce - 00:32:53 (2 miejsce klasydikacja generalna)

Michał Talaga - M30 - 8 miejsce - 00:35:01

Janusz Wójcik - M50 - 1 miejsce - 00:35:38   

Mariusz Papież - M30 - 35 miejsce - 00:43:38

 

09.04.2017r. - XXXIX. Bieg Wyzwolenia Likavki o Wędrowny Puchar Starosty, Likavka

Dystans: 9,5km

Jan Wydra - M40 - 1 miejsce - 00:33:04 (1 miejsce klasydikacja generalna)

Mariusz Papież - M30 - 21 miejsce - 00:45:34

Dystans: 5 km

Justyna Potaczek - K30 - 4 miejsce - 00:19:23

 

26.03.2017r. - IX Bieg Wyzwolenia Jasenie, Jasenie

Dystans: 11 km

Jan Wydra - M40 - 2 miejsce - 00:35:32 (3 miejsce klasydikacja generalna)

Dystans: 5,5 km

Janusz Wójcik- M50 - 1 miejsce - 00:18:32

Janusz Sarnicki - M50 - 2 miejsce - 00:19:34

Dystans: 2,5 km

Sabina Wydra - K30 - 2 miejsce - 00:10:11

Justyna Potaczek - K30 - 4 miejsce - 00:10:59

 

19.03.2017r. - XRun - Mogielica Cross Run  

Dystans: 29,5 km

Marek Nadkański - 31 miejse - 03:25:09


18.03.2017r. - IX Bieg Wyzwolenia Jasenie, Jasenie

Dystans: 10 km

Jan Wydra - M40 - 1 miejsce - 00:32:05 (2 miejsce klasydikacja generalna)

Janusz Sarnicki - M50 - 1 miejsce - 00:37:09

Dystans: 5 km

Justyna Potaczek - K30 - 5 miejsce - 00:23:44

 

25.02.2017r. - XXVI Halowe Mistrzostwa Polski Weteranów LA, Toruń

Dystans: 3000m

Zygmunt Łyżnicki - M65 - 2 miejsce - 00:12:21,42 

Dystans: 800 m 

Zygmunt Łyżnicki - M65 - 2 miejsce - 00:02:50,26

Jerzy Czyszczoń - M65 - 5 miejsce - 00:03:22,36

Dystans: 400 m 

Jerzy Czyszczoń - M65 - 8 miejsce - 00:01:23,84

 

19.02.2017r. - XRun - Kornatka Cross Run  

Dystans: 16 km

Marek Nadkański - 26 miejse - 01:39:23

 

04.02.2017r. - IX Bieg Podhalański im. Jana Pawła II 

Dystans: 15 km - bieg narciarski 

Antoni Rataj - M4 - 11 miejsce - 00:58:56 

Created by InternetSystem
Kino
Muzyka

Taniec

Ceramika

Śpiew

Teatr

Biegi

Kino

Zobacz Więcej
printFrom: http://www.mok.internetsystem.pl/index.php?id=3924