13 występów mogliśmy wczoraj oglądać podczas eliminacji drugiego mszańskiego Mini Talent Show. Przeważały występy wokalne, ale nie zabrakło również recytacji wiersza oraz akrobacji z hula – hop i tańca breakdance. Do finału jury w składzie Katarzyna Wasilewska, Agnieszka Sasal, Piotr Armatys oraz ks. Rafał Piórkowski wytypowało 5 osób:
1. Martyna Strączek
2. Grzegorz Pazdur
3. Marlena Mazgaj
4. Zuzanna Wietrzyk
5. Małgorzata Michalak
Pozostali występujący: Marcin Nowak, Gabriela Nadkańska, Gabriela Mrózek, Milena Antosz, Natalia Klimowska, Kasia Mucha, Ania Wójtowicz i Piotr Mucha zostali nagrodzeni pamiątkowym dyplomem oraz upominkami, które zostały ufundowane przez Urząd Miasta i Radę Miasta Mszana Dolna.
Na zakończenie występów eliminacyjnych wystąpił Krystian Kubowicz, młody wokalista odnoszący sukcesy w wielu przeglądach piosenki.
Serdecznie zapraszamy na finał II MINI TALENT SHOW w niedziele 7 czerwca do Parku Miejskiego około godziny 15:30. Kto otrzyma statuetkę zadecyduje publiczność. ZAPRASZAMY!

printFrom: http://www.mok.internetsystem.pl/index.php?id=3247