Miejski Ośrodek Kultury
Mszana Dolna
Sponsorzy

W niedzielę 17 maja o godz. 15:00 odbyła się msza św. z oprawą gospel na zakończenie warsztatów w Mszanie Dolnej. Podczas mszy uczestnicy warsztatów zaśpiewali przygotowane utwory wraz z krakowskimi muzykami bluesowymi. Dyrygowała prowadząca zajęcia Natalia Kwiatkowska, akompaniował im Krzysztof Pietras. 

Warsztaty gospel trwały od lutego, rozpoczęliśmy spotkania na dwudniowym spotkaniu w ferie zimowe, a potem w marcu i kwietniu uczestnicy szkolili śpiew na jednodniowych spotkaniach. Organizatorami warsztatów był Miejski Ośrodek Kultury w Mszanie Dolnej, Parafia św. Michała Archanioła i krakowski Studencki Festiwal Muzyki Bluesowej Bluesroads.
Zajęcia prowadziła Natalia Kwiatkowska - absolwentka Szkoły Muzyki Rozrywkowej w Krakowie, uznawana za jedną z najwybitniejszych, współczesnych, polskich wokalistek bluesowych.

Druga msza, w której wezmą udział uczestnicy warsztatów odbędzie 24 maja w Krakowie w ramach VI edycji Festiwalu Bluesroads - msza rozpoczyna się o godzinie 13:00 i odbywać się będzie w Kościele Przemienienia Pańskiego (ul. Pijarska 2) w Krakowie. Serdecznie zapraszamy!!! 

Zapraszamy również wszystkich chętnych do śpiewu w chórze MOK w środy o 18:00.

Loading ....
Created by InternetSystem
Kino
Muzyka

Taniec

Ceramika

Śpiew

Teatr

Biegi

Kino

Zobacz Więcej
printFrom: http://www.mok.internetsystem.pl/index.php?id=3238