Miejski Ośrodek Kultury
Mszana Dolna
Sponsorzy

Ceramika, taniec i śpiew oraz rozgrywki steel darta to wszystko czekało na uczestników zajęć w czasie ferii zimowych w mszańskim MOKu.

Ferie w MOKu zaczęły się zajęciami tanecznymi prowadzonymi przez Kubę Pachowicza. Kilkanaście osób wzięło udział w tych zajęciach i przez 3 dni intensywnie ćwiczyło układ taneczny oraz podstawy tańca towarzyskiego. W środę odbyły się zajęcia z ceramiki, na które oprócz stałych bywalców udało się zaprosić kilka nowych osób, które po raz pierwszy miały kontakt z gliną i tworzeniem z tego materiału. W rozgrywkach darta wzięły udział tylko 2 osoby Jasiek i Adrian, ich mecz zakończył się wynikiem 0:2. 
Drugi tydzień ferii minął pod znakiem warsztatów gospel o czym informowaliśmy w osobnych postach. Przypominamy, że warsztaty śpiewu będą kontynuowane w kolejnych miesiącach. Najbliższe już 14 marca. 
W drugim tygodniu odbyły się również zajęcia z ceramiki. Tym razem co widać po zdjęciach dominowały dzbanki, które niektórzy z uczestników wykonywali po raz pierwszy raz. Zakończyły się także rozgrywki steel darta. W tym tygodniu do walki stanęły dziewczyny - Julia i Marysia próbowały stawić czoło Jaśkowi, jednak to on w klasyfikacji generalnej okazał się być najlepszy. 
Klasyfikacja generalna rozgrywek steel darta:
1. Jan Kokoszka
2. Maria Majkowska 
3. Julia Majkowska i Adrian Nowak 
 
Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę zarówno na zajęciach tanecznych, ceramice, warsztatach gospel oraz rozgrywkach darta!!! 
 
Loading ....
Created by InternetSystem
Kino
Muzyka

Taniec

Ceramika

Śpiew

Teatr

Biegi

Kino

Zobacz Więcej
printFrom: http://www.mok.internetsystem.pl/index.php?id=3193