Lubisz śpiewać i szukasz nowych muzycznych inspiracji? Przyjdź na warsztaty muzyki gospel odbywające się w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży.

Organizatorami warsztatów są: Parafia p.w Św. Michała Archanioła, Mszański Ośrodek Kultury oraz krakowski Studencki Festiwal Muzyki Bluesowe Bluesroads.

Na pierwsze  zajęcia zapraszamy już w dniach 24 i 25 lutego w godzinach od 15:00 - 19:00 Kino "LUBOŃ" ul. Jana Pawła II 1 w Mszanie Dolnej.

Drugie zajęcia 14 marca w godz. 14:00 - 18:00 na sali MOK Mszana Dolna

Podczas warsztatów dowiesz się więcej o emisji głosu, popracujesz nad swoją skalą oraz nauczysz się kilkunastu utworów z nurtu muzyki gospel!

Kolejne zajęcia odbędą się w marcu i w kwietniu. Finałem warsztatów będą dwie Msze Gospel. Pierwsza z nich odbędzie się 17 maja w kościele Świętego  Michała Archanioła w Mszanie Dolnej, druga 24 maja w Krakowie w ramach VI edycji Festiwalu Bluesroads. Podczas obu Mszy uczestnicy warsztatów zaśpiewają przygotowane na warsztatach utwory wraz z krakowskimi muzykami bluesowymi!

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny jednak z powodu ograniczonej liczby miejsc obowiązują zapisy. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w obu dniach warsztatowych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: warsztaty.mszana@gmail.com lub kontakt telefoniczny pod numerem 889047265

W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz adresu email.

Zajęcia poprowadzi Natalia Kwiatkowska, absolwentka Szkoły Muzyki Rozrywkowej w Krakowie, uznawana za jedną z najwybitniejszych, współczesnych, polskich wokalistek bluesowych, trzykrotnie trzecia w ankiecie Blues Top magazynu Twój Blues. Natalia wraz zespołem Cheap Tobacco zwyciężyła w prestiżowym festiwalu Rawa Blues w Katowicach, koncertuje w Polsce i zagranicą.

Natalia Kwiatkowska: www.youtube.com/watch?v=XkMORDFxI24

Natalia Kwiatkowska & Cheap Tobacco: www.youtube.com/watch?v=PBhqeFqcXN4