Kolędnicy w MOK.

Tego dnia w Miejskim Ośrodku Kultury nie miało być spokojnie, a wszystko to za sprawą zaplanowanego na to niedzielne popołudnie koncertu. "Koncert Kolęd" w wykonaniu uczniów uczestniczących w zajęciach muzycznych w MOK w Mszanie Dolnej to już tradycja, ale trema pojawiła się nawet u starszych uczniów.
25.01.2009 r. - godz. 16.00. Sala zapełniła się do ostatniego miejsca, a wielu miało wysłuchać koncertu na stojąco. Ale było warto. Zjawili się rodzice oraz babcie i dziadkowi, którzy parę dni wcześniej obchodzili swoje święto. Z tej okazji złożono im najserdeczniejsze życzenia i koncert można było zacząć. Zaśpiewał Chór Dziecięcy MOK, zagrali soliści, duetu, tria... a i samemu można było im wtórować w kolędowaniu. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia wspierali naszych młodych muzykantów i już dziś zapraszamy na kolejny koncert.

Wystąpili:

1. Magdalena Zapała - "Przybieżeli do Betlejem" - pianino

2. Katarzyna Adamczyk, Elżbieta Stożek, Emilia Filipiak, Alicja Magierska - "We Wish You a Merry Christmas" - kwartet fletowy

3. Joanna Syrek - "Wśród nocnej ciszy" - pianino

4. Paulina Szczypka, Agnieszka Domagała, Bartek Pańko - "Maleńka miłość", "Święta noc"

5. Natalia Jamróz, Iza Węglarz, Aleksandra Dudzik - "Lulajże Jezuniu" - trio gitarowe + śpiew

6. Zofia Dara - "Przybieżeli do Betlejem" - pianino

7. Elżbieta Stożek, Katarzyna Adamczyk, Alicja Jania - "Gdy Śliczna Panna" - trio fletowe

8. Daniel Filipiak, Dawid Nadkański, Filip Kogut - "Dzisiaj w Betlejem" - trio gitarowe

9. Weronika i Szymon Dębscy - "Lulajże Jezuniu"

10. Agnieszka i Dominika Biel - "Gdy się Chrystus rodzi - pianino + gitara

11. Danuta i Maria Stożek, Alicja Jania - "Mędrcy Świata"