Święto dzieci - małych i dużych.

Na ten dzień czekają cały rok wszystkie dzieciaki, te małe i te większe. Wiedzą bowiem, że to ich święto - Dzień Dziecka. Nawet pogoda sprawiła im prezent i pomimo swoich "deszczowych humorów" nie przeszkodziła w zabawie w Parku Miejskim  w Mszanie Dolnej. Na dzieciaki czekał już małpi gaj, most linowy, ścianka wspinaczkowa, samochodziki, konkursy sportowe oraz nagrody, fanty, upominki...!!! Można było wybierać i przebierać w atrakcjach. Wszyscy chętni zmagali się w slalomie biegowym, skokach w workach, rzucie lotką i piłką do celu, "kapkowaniu" , kręceniu hula-hop a w rozgrywkach piłki nożnej można było obserwować zmagania Barcelony , Manchesteru czy Chelsea. Przeciągania liny najmłodszym pozazdrościli nawet zdecydowanie starsi i oni również stanęli ze sobą w szranki. Pełne ręce roboty przy przeprowadzaniu konkursów miał tego dnia Wolontariat Młodzieżowy - WIELKIE DZIĘKI -oraz panie wizażystki, które do samego końca imprezy ozdabiały twarze dzieci kolorowym makijażem.
Swój udział w święcie najmłodszych miało też  Koło Wędkarskie "Mszanka". Można było połowić rybki, wziąć udział w konkursie rysunkowym "Nasza Rzeka Mszanka" oraz w rzucie spiningiem do celu. Ponadto można było zaznajomić się ze strojem i sprzętem wędkarskim oraz poznać tajniki tworzenia suchych much.

printFrom: http://www.mok.internetsystem.pl/index.php?id=293