Miejski Ośrodek Kultury
Mszana Dolna
Sponsorzy

Zawodnicy Sekcji Biegów Górskich i Długodystansowych MOK Mszana Dolna rozpoczęli starty w 2014 roku. Weterani sekcji wzięli udział w XXIII Halowych Mistrzostwach Polski Weteranów LA w Spale. Nasi reprezentanci w składzie Zygmunt Łyżnicki, Jerzy Czyszczoń oraz Janusz Sarnicki po raz kolejny powrócili z Mistrzostw z medalami i dobrymi wynikami. Złoty medal w kategorii M60 w biegu na 3000 m zdobył Zygmunt Łyżnicki, nasz zawodnik pokonał trasę w czasie 11:14,60 min. Bez medali, ale z dobrymi wynikami w dwóch startach powrócił Jerzy Czyszczoń. Zawodnik startował w kategorii M60 na dystansie 400 m i uzyskał czas 1:15,26 min oraz  na dystansie 1000 m - 3:35,67 min. Janusz Sarnicki startujący w kategorii M45 przywiózł ze Spały dwa medale. Srebro wywalczył na dystansie 3000 m z czasem 10:05,17 min. Wynik 3:07,40 min na dystansie 1000 m  zapewnił naszemu zawodnikowi brąz. 

GALERIA 

Dwóch naszych zawodników wzięło udział w Icebug Winter Trail Gorce 2014r. W Zimowym Biegu Górskim wystartował Marek Nadkański. 16 kilometrową trasę pokonał w czasie 1:35:04 zdobywając 46 miejsce (w biegu startowało 338 osób). Drugą odsłoną imprezy w Nowym Targu były Zimowe Zawody Na Orientację - Trasa 6 godzin z mapą. W tych trudnych zawodach, w których należało nie tylko jak najszybciej pokonać dystans, ale również zaliczyć punkty kontrolne na trasie, która została ogłoszona tuż przed startem, wystartował Piotr Majkowski. Mimo dobrego wyniku z punktów kontrolnych nasz zawodnik przekroczył czas 6 godzin. Za co otrzymał punkty karne i ostatecznie ukończył bieg na 48 miejscu.   

GALERIA

Created by InternetSystem
Kino
Muzyka

Taniec

Ceramika

Śpiew

Teatr

Biegi

Kino

Zobacz Więcej
printFrom: http://www.mok.internetsystem.pl/index.php?id=2760