8 grudnia 2013 r.

VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Mszana Dolna jak co roku zawitał w gościnnych progach hali sportowej Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych. Startowało 160 par z różnych klubów m.in. z Krakowa, Wieliczki, Nowego Sącza, Gliwic, Dąbrowy Górniczej czy też gospodarze turnieju Klub Prestige MOK Mszana Dolna.

Widownia mogła podziwiać występy par tanecznych w trzech blokach.
W pierwszym najwcześniejszym zaprezentowali się tancerze w kombinacjach 8 tańców, wśród eleganckich walców można było podziwiać żywiołowe tańce
 m.in. rumbę i tango. W drugim bloku startowały tzw. „tuptusie”. Widownia na czas tego bloku zapełniła się po brzegi, najmłodszych zawodników wspierali zarówno rodzice jak i dziadkowie. W ostatnim bloku zaprezentowało się najwięcej par, niektórzy startowali
w kombinacji 8 tańców, pozostali prezentowali się w poszczególnych stylach latin i standard. Widownia mogła podziwiać nie tylko umiejętności taneczne, ale także dopracowane fryzury, misterny makijaż, kolorowe stroje partnerek i szykowne fraki partnerów - każdy szczegół na turnieju się liczy w ostatecznej ocenie.

Zawodnicy oprócz medali, pucharów i pamiątkowych dyplomów, uczestniczyli w losowaniu nagród. W każdym bloku zostały rozlosowane pomiędzy zawodników po 3 komplety zegarków ufundowanych przez sponsorów. Widzowie również mieli swoją szansę na wygraną, w loterii przeprowadzonej na koniec turnieju rozlosowane zostały trzy komplety złotej biżuterii.

Dziękujemy bardzo sponsorom bez ich wsparcia organizacja turnieju byłaby niemożliwa, jak zwykle nie zawiedli rodzice zawodników z Klubu Prestige MOK Mszana Dolna, którzy czynnie angażują się
w organizację turnieju.

printFrom: http://www.mok.internetsystem.pl/index.php?id=2686