Polska Biega 2013 już za nami. W dniu 26.05 biegała i Mszana Dolna. Niestety pogoda odstraszała cały dzień przed wyjściem z domu, ale szczęście się do nas uśmiechnęło i na sam bieg wyszło słońce. Śmiałków stawiło się równo dziesięciu w wieku 8 - 62 lat z Mszany i Krakowa, zawodowcy z Sekcji Biegów Górskich i Długodystansowych MOK Mszana Dolna oraz amatorzy. Na mecie najszybszy okazał się Artur Wacławik, zaraz ponim przybiegł Patryk Matuła a na trzeciej pozycji uplasował się Jakub Łabuz. Panowie otrzymali pamiątkowe puchary z rąk Franciszka Dziedziny - Wicestarosty Powiatu Limanowskiego. Statuetki otrzymali także najmłodszy i najstarszy uczestnik biegu - Patryk Gorączka i Jerzy Czyszczoń. Honoru pań w akcji Polska Biega 2013 w Mszanie Dolnej broniła Olga Mielnikiewicz. Jako jedyna przedstawicielka płci pięknej poradziła sobie znakomicie i ostatecznie zajęła VI miejsce. Na koniec biegacze regenerowali siły smakowitościami przygotowanymi przez Pensjonat "Szczebel".

Lista zawodników Polska Biega 2013 - Mszana Dolna:

1. Zygmunt Łyżnicki - SBGiD MOK Mszana Dolna

2. Adam Lewandowski - Mszana Dolna