Mówi się "w marcu jak w garncu", ale nie w takiej pogodzie zamyślaliśmy przeprowadzić coroczny Konkurs Palm Wielkanocnych. Już nie raz odbywał się on w zimowej aurze, lecz w tym roku było naprawdę bardzo, bardzo, ale to bardzo zimno. Mroźny wiatr odczuwali wszyscy zgromadzeni przed Miejskim Ośrodkiem Kultury - organizatorzy, komisja konkursowa no i oczywiście sami uczestnicy i dopingująca ich rodzina i znajomi. Ale warto było. Komisja jak zwykle nie miała łatwego zadania, a tu jeszcze z powodu temperatury długopisy nie chciały pisać. Po burzliwej naradzie wyłoniono jednak zwycięskie "5" w każdej z trzech kategorii. Oto tegoroczne wyniki:

Kategoria I - "Estetyka i precyzja wykonania"

I miejsce - Patryk Potaczek

II miejsce - Mateusz Adamczyk

III miejsce - Damian Duda

IV miejsce - Aleksandra Dudzik

V miejsce - Anna Wójtowicz

Kategoria II - "Zgodność materiału i sposobu wykonania z ludowymi tradycjami Zagórzan"

I miejsce - Kacper Farganus

II miejsce - Antoni Szarek

III miejsce - Hubert Szczudłowski

IV miejsce - Monika Mucha

V miejsce - Anielka Antosz

Kategoria III - "Palma najwyższa"

I miejsce - Patryk Potaczek

II miejsce - Kacper Farganus

III miejsce - Jaś i Natalia Spyrka

IV miejsce - Antoni Szarek

V miejsce - Julia, Jaś i Kuba Gocał

Wyróżnienia: Emilia Dorczak, Iwona Wójtowicz, Julia Chorągwicka, Filip Antosz, Emilia Dorczak, Anna Paluszek, Karolina Antosz, Kuba Dolata, Maciej Bednarz, Justyna Drat, Magdalena Jarosz, Bartek Kucharski, Lidia Kawecka, Aleksander Zając, Justyna Figura.

Serdecznie gratulujemy i juz dziś zapraszamy na następny konkurs.

printFrom: http://www.mok.internetsystem.pl/index.php?id=2422