Miejski Ośrodek Kultury
Mszana Dolna
Sponsorzy

31.12.2013 r., X Krakowski Bieg Sylwestrowy, Kraków

Dystans: 10 km 

Czyszczoń Jerzy - M60 - 14 miejsce - 00:59:04

31.12.2013 r., XXIII Gorlicki Bieg Sylwestrowy, Gorlice

Dystans: 10 km 

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 2 miejsce - 00:38:51

Sarnicki Janusz - M40 - 6 miejsce - 00:36:21 

Papież Mariusz - M30 - 28 miejsce - 00:44:07

26.12.2013 r., 8. Rocnik Viaanocny Beh, Bardejov  

Dystans: 10 km 

Mariusz Papież - M20 - 33 miejsce - 00:45:31

Zygmunt Łyżnicki - M60 - 1 miejsce - 00:40:31

Tatiana Holovcenko - M20 - 2 miejsce - 00:35:23

30.11.2013 r., 15. Rocnk Medzinarodneho Cestnego Behu, Mikulassku Beh, Bardejov

Dystans: 5,9 km

Zygmunt Łyżnicki - M60 - 1 miejsce - 00:23:32

Jerzy Czyszczoń - M60 - 12 miejsce - 00:31:38

11.11.2013 r., XVII Bieg Niepodległościowy, Krosno

Dystans: 7 km

Zygmunt Łyżnicki - M60 - 1 miejsce - 00:26:19

Marek Nadkański - M50 - 8 miejsce - 00:27:35

Mariusz Papież - M30 - 44 miejsce - 00:29:20

Jerzy Czyszczoń - M60 - 30 miejsce - 00:43:10

 

09.11.2013 r., I Bieg Niepodległości Rzeszowska Dycha, Rzeszów

Dystans: 10 km

Zygmunt Łyżnicki - M60 - 2 miejsce - 00:37:40

26.10.2013 r., II Brzeski Bieg Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych im. Stanisława Chudyby, Brzesko

Dystans: 11,150  km

Zygmunt Łyżnicki - M60 - 1 miejsce - 00:45:50

19.10.2013 r., VII Bieg uliczny im. Kaziemierza Świerzowskiego, Lipinki

Dystans: 5 km

Natalia Podgórni - K1 - 4 miejsce - 00:20:33

Dystans: 10 km

Zygmunt Łyżnicki - M5 - 1 miejsce - 00:40:34

12.10.2013 r., XXII Tarnowski Bieg Leliwitów o Buławę Hetmana Jana Tarnowskiego, Tarnów

Dystans: 10 km

Zygmunt Łyżnicki - M60 - 1 miejsce czas: 00:41:04

06.10.2013 r., V Bieg Uliczny Sądecka Dycha o Puchar Newagu, Nowy Sącz

Dystans: 10 km

Kłodnicki Tomasz - M30 - 11 miejsce czas: 00:39:51

Nadkański Marek - M50 - 4 miejsce czas: 00:39:57

 

29.09.2013 r., Małopolskie Biegi Górskie, Szczawnica - Jaworki

Dystans: 6,8 km

Nadkański Marek - M50 - czas: 01:10:14

28.09.2013 r, Popradsky kros, Poprad

Dystans: 14 km

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 1 miejsce

15.09.2013 r., Ogólnopolski XXXIV Bieg Powsinogi, Wadowice

Dystans: 21 km

Sarnicki Janusz - M40 - 2 miejsce czas: 01:23:07,3

14.09.2013 r., Bieg Naftowy, Gorlice

Dystans: 13 km

Kobajło Ryszard - M - 11 miejsce czas: 00:48:56

14.09.2013 r., Bieg na Stare Wierchy, Rabka Zdrój

Dystans: 20,8 km

Nadkański Marek - M - 18 miejsce czas: 01:50:58

07.09.2013 r., Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego, Krynica Zdrój

Złota Dziesiątka Taurona

Dystans: 10 km

Sarnicki Janusz - M49 - 2 miejsce czas: 00:33:08

Kobajło Ryszard - M50 - 2 miejsce czas: 00:35:16

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 3 miejsce czas: 00:37:17

Majkowski Piotr - M49 - 25 miejsce czas: 00:38:36

Nadkański Marek - M50+ - 27 miejsce czas: 00:39:40

Rataj Antoni - M49 - 109 miejsce czas: 00:45:18

Czyszczoń Jerzy - M50+ - 108 miejsce czas 00:46:26

01.09.2013 r., Dukelsky beh mieru, Svidnik

Dystans: 10 km

Sarnicki Janusz - B - 2 miejsce czas: 1:06:29

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 1:14:12

24 - 25.08.2013 r., XXIII Mistrzostwa Polski Weteranów Lekkiej Atletyki, Toruń

Dystans: 800 m

Czyszczoń Jerzy - M60 - 3 miejsce czas: 2:43.56

Dystans: 1,5 km

Czyszczoń Jerzy - M60 - 2 miejsce czas: 5:55.77

Dystans: 5 km

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 1 miejsce czas: 19:04.1

Dystans: 2 km pprz.

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 1 miejsce czas: 7:39.72

18.08.2013 r., III Bieg Górski im. bł. Jana Pawła II, Niedźwiedź

Dystans: 18 km

Wydra Sabina - K1 - 1 miejsce czas: 1:32:35,5

Kogut Jerzy - M2 - 8 miejsce czas: 01:36:47,9

Rataj Antoni - M2 - 9 miejsce czas: 01:36:49,5

17.08.2013 r., Bieg Granią Tatr, Zakopane

Dystans: 70 km

Kłodnicki Tomasz - klasyfikacja generalna - 31 miejsce czas: 12h53:14

17.08.2013 r., Beh Gaderskou Dolinou, Blatnica SK

Dystans: 15 km

Papież Mariusz - A - 11 miejsce czas: 1:04:42

Sarnicki Janusz - B - 2 miejsce czas: 56:34

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 1:01:06

10.08.2013 r., Bieg Chudego Wawrzyńca, Rajcza

Dystans: 80 km

Kłodnicki Tomasz - klasyfikacja generalna - 7 miejsce czas: 9h:26:39

10.08.2013 r., Bieg na Radziejową, Piwniczna Zdrój

Dystans: 10,1 km

Nadkańki Marek - M50 - 1 miejsce czas: 1:10:24

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 2 miejsce czas: 1:12:22

Czyszczoń Jerzy - M60 - 4 miejsce czas: 1:27:48

04.08.2013 r., Cestny Beh Rohacze - Podbiel SK

Dystans: 21,8 km

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 1:27:06

Papież Mariusz - A - A - 11 miejsce czas: 1:32:4

Wydra Sabina - E - 1 miejsce czas: 1:35:57

21.07.2013 r., II Bieg Piwniczanki, Piwniczna Zdrój

Dystans: 10 km

Nadkański Marek - M50 - 5 miejsce czas:41:28

18 - 21.07.2013 r., Bieg 7 Szczytów, Lądek Zdrój

Dystans: 215 km

Kłodnicki Tomasz - klasyfikacja generalna - 2 miejsce czas: 35h:33:26

07.07.2013 r., Zaskovsky Minimaraton, Zaskov SK

Dystans: 10,5 km

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 4 miejsce czas: 36:31

Kłodnicki Tomasz - klasyfikaja generalna - 11 miejsce czas: 43:24

Papież Mariuisz - klasyfikacja generalna - 14 miejsce czas: 45:04

Dystans: 7,5 km

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas:29:02

Czyszczoń Jerzy - D - 6 miejsce czas: 36:11

16.06.2013 r., Kupelna Trinastka, Bardejov SK

Dystans: 13 km

Hapak Eduard - A - 22 miejsce czas: 41:52

Kobajło Ryszard - C - 4  miejsce czas: 47:40 

Majkowski Piotr - B - 9 miejsce czas: 50:45

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 54:04

09.06.2013 r., Sebesstovska Patnastka, Vysna Sebastova SK

Dystans: 15,5 km

Wtdra Jan - A - 4 miejsce: czas: 55:37

Kobajło Ryszard - C - 3 miejsce czas: 1:00:35

Łyżnicki Zygmunt - D - 1  miejsce czas: 1:04:09

Wydra Sabina - E - 2 miejsce czas: 1:07:20

Nadkański Marek - C - 8 miejsce czas: 1:09:14

07.06.2013 r., Vecerny Beh Mesta Spisska Nova Ves SK

Dystans: 7,5 km

Kobajło Ryszard - C - 1 miejsce czas: 25: 32

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 27:49

02.06.2013 r., Tvrdosinska Dvanastka, Tvrdosin SK

Dystans: 12 km

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce

Czyszczoń Jerzy - D - 4 miejsce

Majkowski Piotr - B - 4 miejsce

Wydra Jan - A - 8 miejsce

Hapak Eduard - A - 3 miejsce

Wydra Sabina - E - 1 miejsce

Kobajło Ryszard - C - 12 miejsce

Loading ....

25.05.2013 r., Memoriał Jozefa Gabcika, Zilina SK

Dystans: 11 km

Piech Kacper - A - 2 miejsce czas: 37:53

Kobajło Ryszard - C - 1 miejsce czas: 40:45

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 45:15

Rolko Gabriela - E - 2 miejsce czas: 45:27

Czyszczoń Jerzy - D - 6 miejsce czas: 55:28

Loading ....

18.05.2013 r., XXI Bieg Uliczny po Ziemi Makowskiej

Dystans: 10 km

Wójcik Janusz - B - 2 miejsce czas: 35:48

18.05.2013 r., Majovy Beh Tulcikom, Tulcik SK

Dystans: 8 km

Wydra Jan - A - 3 miejsce: 27:40

Kobajło Ruszard - C - 1 miejsce czas: 29:30

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 31:56

Wydra Sabina - E - 1 miejsce czas: 34:43

Loading ....

12.05.2013 r., Stropkovska Dvadsiatka, Stropkov SK

Dystans: 20 km

Hapak Eduard - A - 3 miejsce czas: 1:07:52

12.05.2013 r., II Bieg AGH, Kraków

Dystans: 12 km

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 1 miejsce czas: 46:55

Majkowski Piotr - M40 - 3 miejsce czas: 43:32

11.05.2013 r., XI Międzynarodowy Bieg Skawiński, Skawina

Dystans: 10 km

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 2 miejsce czas: 37:45

Kobajło Ryszard - M50 - 1 miejsce czas: 35:44

Loading ....

11.05.2013 r., I Bieg o Puchar Rektora PPSW, Nowy Targ

Dystans: 9 km

Bala Michał - M - 1 miejsce czas: 32:18

03.05.2013 r., Wielka Przechyba, Szczawnica

Dystans: 40 km

Kłodnicki Tomasz - klasyfikacja generalna - 9 miejsce

03.05.2013 r., XVII Bieg Konstytucji, Rudze

Dystans: 10 km

Wójcik Janusz - M2 - 1 miejsce czas: 36:12

03.05.2013 r., XV Krosnieński Bieg Konstytucji, Krosno

Dystans: 7 km

Wydra Jan - M30 - 4 miejsce czas: 24:09

Kobajło Ryszard - M50 - 1 miejsce czas: 24:57

Bala Michał - M20 - 12 miejsce czas: 25:01

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 1 miejsce czas: 27:12

Czyszczoń Jerzy - M60 - 9 miejsce czas: 34:07

Loading ....

01.05.2013 r., Pecovsko Novovesky Slapak, Pecovska Nova Ves SK

Dystans: 18 km

Hapak Eduard - A - 1 miejsce czas: 1:00:47

Kobajło Ryszard - C - 1 miejsce czas: 1:06:37

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 1:16:09

Loading ....

28.04.2013 r., Sacurovska Patnastka, Sacurov SK

Dystans: 15 km

Kobajło Ryszard - C - 2 miejsce czas: 55:31

Bala Michał - A - 5 miejsce czas: 55:37

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 1:02:02

Loading ....

21.04.2013 r., Budimirsky Polmaraton, Budimir SK

Dystans: 21 km

Hapak Eduard - A - 4 miejsce czas: 1:16:22

21.04.2013 r., I Bieg Alpejski, Liamnowa

Dystans: 5 km

Nadkański Marek - M40 - 5 miejsce czas: 35:15

21.04.2013 r., XX Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego, Katowice

Dystans: 10 km

Wydra Jan - M30 - 2 miejsce czas: 35:29

Bala Michał - M20 - 7 miejsce czas: 36:18

Majkowski Piotr - M40 - 8 miejsce czas: 38:44

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 1 miejsce czas: 38:51

Wydra Sabina - K30 - 5 miejsce czas: 41:57

Loading ....

14.04.2013 r., Beh Oslobodenia o Putovny Pohar Starostou Obce Likavka, Likavka SK

Dystans: 5 km

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 iejsce czas: 16:17

Wydra Sabina - E - 2 miejsce czas: 16:41

Czyszczoń Jerzy - D - 6 miejsce czas: 18:37

Dystans: 9,5 km

Wydra Jan - A - 2 miejsce czas: 33:47

Bala Michał - A - 5 miejsce czas: 36:17

Kobajło Ryszard - C - 1 miejsce czas: 36:22

Loading ....

06.04.2013 r., Zvolenska Corrida, Zvolen SK

Dystans: 8,3 km

Kobajło Ryszard - C - 1 miejsce czas: 29:54

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 31:48

Czyszczoń Jerzy - D - 6 miejsce czas: 39:33

Loading ....

24.03.2013 r., Beh Oslobodenia Obce Dolna Lehota, Dolna Lehota SK

Dystans: 5,5 km

Kobajło Ryszard - C - 2 miejsce czas: 18:36

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 20:22

Dystans: 11 km

Sarnicki Janusz - B - 1 miejsce czas: 38:12

Papież Mariusz - A - 4 miejsce czas: 45:30

Loading ....

23.03.2013 r., Beh Oslobodenia Obce Jasenie, Jasenie SK

Dystans: 5,5 km

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 19:12

Dystans: 10 km

Sarnicki Janusz - B - 1 miejsce czas: 34:39

Kobajło Ryszard - C - 2 miejsce czas: 35:14

Bala Michał - A - 3 miejsce czas: 26:18

Loading ....

09.03.2013 r., Bardejovske Kupele, Bardejov SK

Dystans: 8 km

Sarnicki Janusz - B - 1 miejsce czas: 28:33

Kobajło Ryszard - C - 2 miejsce czas: 28:58

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 31:33

Loading ....

03.03.2013 r., Zimny Beh Olsavskou Dolinou, Blazice SK

Dystans: 16 km

wydra Jan - A - 7 miejsce czas: 56:06

Sarnicki Janusz - B - 2 miejsce czas: 56:15

Kobajło Ryszard - C - 2 miejsce czas: 59:47

Wójcik Janusz - B - 5 miejsce czas: 1:00:33

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 1:03:55

Loading ....

02.03.2013 r., XXII Halowe Mistrzostwa Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce, Spała

Dystans: 1000 m

Czyszczoń Jerzy - M60 - 5 miejsce czas: 3:53.05

Dystans: 400 m

Czyszczoń Jerzy - M60 - 3 miejsce czas: 1:17.51

Dystans: 3000 m

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 1 miejsce czas: 10:59.07

Loading ....
Created by InternetSystem
Kino
Muzyka

Taniec

Ceramika

Śpiew

Teatr

Biegi

Kino

Zobacz Więcej
printFrom: http://www.mok.internetsystem.pl/index.php?id=2417