Miejski Ośrodek Kultury
Mszana Dolna
Sponsorzy

15.12.2012 r., OTTT Mikołów 2012

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin

  • Wietek Maciej  Szczypka Natalia - 2 miejsce

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard

  • Wietek Maciej - Szczypka Natalia - 3 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin

  • Kęska Wojciech - Potaczek Sylwia - 4 miejsce

Para kategorii i klasy: 12-13 C w stylu: Standard - Wietek Maciej - Szczypka Natalia otrzymuje klasę: B w stylu: Standard

08 - 09.12.2012 r., OTTT "O Pluszowego Misia", Kraków

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

  • Szyrszeń Dominik - Koch Aleksandra - 7-8 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

  • Abramczyk Tomasz - Sutor Marta - 1 miejsce

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T

  • Blacharczyk Paweł - Pajdzik Jolanta - 6 miejsce

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

  • Puto Bartłomiej - Nowakowska Maja - 10 miejsce

02.12.2012 r., Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego eMIKA 2012, Tarnów

 

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Standard

  • Domiter Hubert - Pyrz Ewelina - 3 miejsce

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard

  • Domiter Hubert - Pyrz Ewelina - 1 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard

  • Kęska Wojciech - Potaczek Sylwia - 4 miejsce

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin

  • Wietek Maciej - Szczypka Natalia - 8 miejsce

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard

  • Wietek Maciej - Szczypka Natalia - 3 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin

  • Kęska Wojciech - Potaczek Sylwia - 7 miejsce

Para kategorii i klasy: 14-15 B w stylu: Standard - Domiter Hubert - Pyrz Ewelina otrzymuje klasę: A w stylu: Standard.

01.12.2012 r., Festiwal Tańca Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "ZIMA 2012"
O Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Tarnowie

Kategorai wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

  • Abramczyk Tomasz - Sutor Marta - 3 miejsce

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T

  • Blacharczyk Paweł - Pajdzik Jolanta - 10 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin

  • Kęska Wojciech - Potaczek Sylwia - 3 miejsce

25.11.2012 r., IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora AGH, Kraków

Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T

  • Baczyński Dawid - Baczyńska Daria  - 19 miejsce

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

  • Puto Bartłomiej - Nowakowska Maja - 18 miejsce
  • Rzepka Szymon - Ligara Oliwia - 19 miejsce

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard

  • Wietek Maciej - Szczypka Natalia - 4 miejsce

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin

  • Wietek Maciej - Szczypka Natalia - 8 miejsce

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

  • Szyrszeń Dominik, Koch Aleksandra - 6 miejsce

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T

  • Blacharczyk Paweł - Pajdzik Jolanta - 14 miejsce

24.11.2012 r., Mistrzostwa Polski Południowej, Łańcut

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Standard

  • Wietek Maciej - Szczypka Natalia - 7 miejsce

Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Standard

  • Kęska Wojciech - Potaczek Sylwia - 10 miejsce
  • Zieliński Kamil - Sikora Nicole - 16 miejsce

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Standard

  • Domiter Hubert - Pyrz Ewelina - 11 miejsce

17.11.2012 r., VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Mszana Dolna, Mszana Dolna

Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T

  • Baczyński Dawid - Baczyńska Daria - 12 miejsce

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

  • Rzepka Szymon - Ligara Oliwia - 13 miejsce
  • Puto Bartłomiej - Nowakowska Maja - 14 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

  • Abramczyk Tomasz - Sutor Marta - 3 miejsce

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard

  • Wietek Maciej - Szczypka Natalia - 3 miejsce

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin

  • Wietek Maciej - Szczypka Natalia - 3 miejsce

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

  • Szyrszeń Dominik - Koch Aleksandra - 7 miejsce

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin

  • Domiter Hubert - Pyrz Ewelina - 4 miejsce

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard

  • Domiter Hubert - Pyrz Ewelina - 1 miejsce

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T

  • Blacharczyk Paweł - Pajdzik Jolanta - 10 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard

  • Kęska Wojciech - Potaczek Sylwia - 1 miejsce
  • Rataj Rafał - Kręcichwost Karolina - 4 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin

  • Kęska Wojciech - Potaczek Sylwia - 2 miejsce
  • Zieliński Kamil - Sikora Nicole - 6 miejsce
  • Rataj Rafał - Kręcichwost Karolina - 9 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard

  • Zieliński Kamil - Sikora Nicole - 1 miejsce

Para w kategorii i klasie: Pow. 15 B w stylu: Standard - Kęska Wojciech - Potaczek Sylwia - otrzymuje klasę: A w stylu: Standard

10.11.2012 r., Dance Festival XIV Polish Cup 2012, Warszawa

Kategoria: Junior II, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard

  • Domiter Hubert - Pyrz Ewelina - 16 miejsce

03.11.2012 r., Międzynarodowy Festiwal Tańca BAILA VITAMINA, Banska Bystrica SK

Kategoria wiekowa Styl: Standard

  • Wojciech Kęska - Potaczek Sylwia - 1 miejsce

Kategoria wiekowa Styl: Latin

  • Wojciech Kęska - Potaczek Sylwia - 11 miejsce

27.10.2012 r., XIV OTTT Trzebinia 2012, Trzebinia

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin

  • Rataj Rafał - Kręcichwost Karolina  - 12/13 miejsce                        
  • Zieliński Kamil - Sikora Nicole - 12/13 miejsce                  

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard

  • Rataj Rafał - Kręcichwost Karolina - 2 miejsce               

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin         

  • Pachowicz Jakub - Domiter Julia - 2 miejsce                 

Para Pachowicz Jakub - Domiter Julia otrzymuje klasę: B w stylu: Latin

20.10.2012 r., XXIII TTT Klasa Leliwa o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa, Tarnów

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin

  • Wietek Maciej, Szczypka Natalia - 6 miejsce

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard

  • Wietek Maciej - Szczypka Natalia - 1 miejsce

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard

  • Domiter Hubert - Pyrz Ewelina - 1 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin

  • Kęska Wojciech - Potaczek Sylwia - 3 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard

  • Kęska Wojciech - Potaczek Sylwia - 1 miejsce

14.10.2012 r., Sosnowiec Dance Cup 2012, Sosnowiec

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard

  • Domiter Hubert - Pyrz Ewelina - 1 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin

  • Kęska Wojciech, Potaczek Sylwia - 4 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard

  • Kęska Wojciech - Potaczek Sylwia - 3 miejsce

13.10.2012 r., Gliwickie Spotkania Taneczne Grand Prix Polski Amatorów, Gliwice

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin

  • Kęska Wojciech - Potaczek Sylwia - 8 miejsce
  • Rataj Rafał - Kręcichwost Karolina - 16 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard

  • Kęska Wojciech - Potaczek Sylwia - 3 miejsce
  • Rataj Rafał - Kręcichwost Karolina - 11 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

  • Abramczyk Tomasz - Sutor Marta - 5 miejsce
Loading ....

07.10.2012 r., Puchar Okregu Małopolskiego, Skawina

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard

  • Wietek Maciej - Szczypka Natalia - 2 miejsce

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin

  • Wietek Maciej - Szczypka Natalia - 2 miejsce

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

  • Szyrszeń Dominik - Koch Aleksandra - 6 miejsce

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T

  • Blacharczyk Paweł - Pajdzik Jolanta - 13 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard

  • Kęska Wojciech - Potaczek Sylwia - 5 miejsce
  • Rataj Rafał - Kręcichwost Karolina - 7 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin

  • Kęska Wojciech - Potaczek Sylwia - 7 miejsce
  • Rataj Rafał - Kręcichwost Karolina - 12 miejse
  • Zieliński Kamil - Sikora Nicole - 13 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard

  • Zieliński Kamil - Sikora Nicole - 2 miejsce

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin

  • Domiter Hubert - Pyrz Ewelina - 13 miejsce

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard

  • Domiter Hubert - Pyrz Ewelina 3 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin

  • Pachowicz Jakub - Domiter Julia - 3 miejsce

06.10.2012 r., Mistrzostwa i Puchar Okręgu Małopolskiego PTT FTS, Skawina

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

  • Abramczyk Tomasz - Sutor Marta - 7 miejsce

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin

  • Wietek Maciej - Szczypka Natalia - 9 miejsce

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Standard

  • Wietek Maciej - Szczypka Natalia - 3 miejsce

Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Latin

  • Kęska Wojciech - Potaczek Sylwia - 8 miejsce
  • Zieliński Kamil - Sikora Nicole - 9 miejsce
  • Rataj Rafał - Kręcichwost Karolina - 11 miejsce

Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Standard

  • Kęska Wojciech - Potaczek Sylwia - 3 miejsce
  • Zieliński Kamil - Sikora Nicole - 5 miejsce
  • Rataj Rafał - Kręcichwost Karolina - 7 miejsce

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Standard

  • Domiter Hubert - Pyrz Ewelina - 3 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Standard

  • Kęska Wojciech, -  Potaczek Sylwia - 12 miejsce
  • Zieliński Kamil - Sikora Nicole - 13 miejsce
W Skawinie na Mistrzostwach Okręgu Małopolskiego nominacje na Mistrzostwa Polski Południowej w Reprezentacji Małopolski otrzymali:
Kat. 12-13 lat Styl: Standard - Maciej Wietek - Natalia Szczypka
Kat.16-18 lat Styl: Standard - Wojciech Kęska - Sylwia Potaczek oraz - Kamil Zieliński - Nicole Sikora
Kat.14-15 lat Styl: Standard - Hubert Domiter - Ewelina Pyrz

30.09.2012 r., II OTTT Olsztyn Cup, Olsztyn

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

  • Abramczyk Tomasz - Sutor Marta - 3 miejsce

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin

  • Wietek Maciej - Szczypka Natalia - 1 miejsce

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard

  • Wietek Maciej - Szczypka Natalia - 1 miejsce

30.09.2012 r., VI OTTT Przecławska Cza Cza, Przecław

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin

  • Kęska Wojciech - Potaczek Sylwia - 1 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard

  • Kęska Wojciech - Potaczek Sylwia - 1miejsce

23.09.2012 r., VII OTTT Złota Jesień o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny, Lędziny

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T

  • Blacharczyk Paweł - Pajdzik Jolanta - 9 miejsce

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard

  • Domiter Hubert - Pyrz Ewelina - 1 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin

  • Pachowicz Jakub - Domiter Julia - 4 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard

  • Zieliński Kamil - Sikora Nicole - 6 miejsce

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin

  • Domiter Hubert - Pyrz Ewelina - 7/8 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard

  • Kęska Wojciech - Potaczek Sylwia - 8 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin

  • Kęska Wojciech - Potaczek Sylwia - 10/11 miejsce
  • Zieliński Kamil - Sikora Nicole - 12 miejsce

15 - 16.09.2012 r., OTTT Zatańcz z Gwiazdami, Rędziny

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

  • Abramczyk Tomasz - Sutor Marta - 5 miejsce

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard

  • Wietek Maciej - Szczypka Natalia - 3 miejsce

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin

  • Wietek Maciej - Szczypka Natalia - 6 miejsce

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard

  • Domiter Hubert - Pyrz Ewelina - 2 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard

  • Kęska Wojciech - Potaczek Sylwia - 2 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin

  • Kęska Wojciech - Potaczek Sylwia - 9/10

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard

  • Domiter Hubert - Pyrz Ewelina 2 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard

  • Zieliński Kamil - Sikora Nicole - 3 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin

  • Zieliński Kamil - Sikora Nicole - 7miejsce

Para Zieliński Kamil - Sikora Nicole otrzymuje klasę: A w stylu: Standard

Created by InternetSystem
Kino
Muzyka

Taniec

Ceramika

Śpiew

Teatr

Biegi

Kino

Zobacz Więcej
printFrom: http://www.mok.internetsystem.pl/index.php?id=2262