Tańczyli mali i duzi, poczatkujacy i profesjonaliści, ale każdy z nich z tym samym zapałem i zacięciem. Tanczerzy można było podziwiać w gościnnych progach Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej, gdzie jak co roku już od 7 lat odbywa sie OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Mszana Dolna. Startowało ponad 150 par z 35 klubów  m.in. z Krakowa, Nowego Sącza, Chorzowa, Rzeszowa, Krosna czy Kielc w wieku od 8 lat wzwyż. Elegancki walc angielski i wiedeński, temperamentne tango i rumba, widowiskowe pasodoble, foxtrot, quickstep, samba, cha-cha, rumba, , jive...każdy znalazł coś dla siebie. Widownia mogła podziwiać nie tylko umiejętności taneczne, ale także dopracowane fryzury, misterny makijaż, kolorowe stroje partnerek i szykowne fraki partnerów - każdy szczegół na turnieju się liczy w ostatecznej ocenie.

Ogromne podziekowania należą się oczywiście sponsorom - jak co roku nie zawiedli. Dzięki nim nie tylko Turniej mógł się odbyć i nie tylko tancerze otrzymali nagrody, ale i widzowie mogli "coś'" wygrać - m.in. złoty pierścionek z brylantami o wartości podad 1.000 zł.  Wystarczyło kupić bilet i trzymać kciuki na losowaniu. Niestety mógł wygrać tylko jeden los - nagroda powędrowała do Krakowa.

Poczynania tancerzy można też było śledzić w internecie - transmisję "LIVE" przeprowadziła telewizja internetowa TV28 - zapraszamy do obejrzenia skrótów.

Lista sponsorów

Pełne wyniki