To niedzielne popołudnie 17 czerwca było bardzo pracowite dla dzieci należących do Zespołu Teatralnego "Wizja". Odbyła się bowiem premiera przedstawienia "Kot w butach" oraz "Teatrzyk bajkowy". Młodzi aktorzy w barwnych strojach prezentowali swoje umiejętności, które szlifowali na warsztatach teatralnych odbywających się w MOK Mszana Dolna, pod czujnym okiem pani Moniki Antosz - Grodzickiej.

Spektakl poprzedzi występ Koła Regionalnego działającego w Szkole Podstawowej w Łostówce prowadzonego prze Krystynę Kornaś. Można zatem było usłyszeć pisenki, jak i kawały o bacy, które wywoływały salwy śmiechu zebranych widzów.

W rolach głównych wystapili: Marzena Myszogląd i Mateusz Klimek
W pozostałych rolach: Katarzyna Chorągwicka, Wojciech Chorągwicki, Magdalena Farganus, Karolina Jackowiec, Łucja Jackowiec, Marcelina Jackowiec, Weronika Jagocha, Jakub Kapturkiewicz, Izabela Kokoszka, Daniel Krzysztof, Marcin Krzysztof, Krzysztof Ligas, Magdalena Murzyn, Iwona Wadyl, Oliwia Więckowska.

printFrom: http://www.mok.internetsystem.pl/index.php?id=2110