Miejski Ośrodek Kultury
Mszana Dolna
Sponsorzy

31.12.2012 r., XXII Gorlicki Bieg Sylwestrowy, Gorlice

Dystans: 10 km

Wydra Jan - M2 - 6 miejsce czas: 32:59

Sarnicki Janusz - M3 - 4 miejsce czas: 34:53

Łyżnicki Zygmunt - M5 - 1 miejsce czas: 37:58

Kłodnicki Tomasz - M2  - 23 miejsce czas: 40:24

26.12.2012 r., VII Międzynarodowy Świąteczny Bieg, Bardejov SK

Dystans: 10 km

Sarnicki Janusz - B - 2 miejsce czas: 35:29

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 38:58

15.12.2012 r., Międzynarodowy Bieg Hodonin - Skalica CZ/SK

Dystans: 12,6 km

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 1 miejsce czas: 50:34

08.12.2012 r., II Bieg Sądeczanian, Rytro

Dystans: 10 km

Bala Michał - klasyfikacja generalna - 6 miejsce czas: 36:54

Łyżnicki Zygmunt - klasyfikacja generalna - 23 miejsce czas: 40:04

Loading ....

02.12.2012 r., X Jubileuszowy Półmaraton Świetych Mikołajów 2012 - Mistrzostwa Szkół Wyższych, Toruń

Dystans: 21,095 km

Bala Michał - klasyfikacja generalna - 11 miejsce czas: 01:19:37 

25.11.2012 r., XXXII Memoriał Juliusa Kazimira o Olsavsky Pohar, Ruskov SK

Dystans: 16,2 km

Kłodnicki Tomasz - A - 13 miejsce czas: 01:06:22

Dystans: 9,5 km

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 36:30

11.11.2012 r., XVI Bieg Niepodległości, Krosno

Dystans: 7 km

Łyżnicki Zygmunt - M6 - 1 miejsce czas: 26:01

Papież Mariusz - M2 - 21 miejsce czas: 27:12

Rataj Antoni - M4 - 15 miejsce czas: 28:16

Czyszczoń Jerzy - M6 - 6 miejsce czas: 31:38

Wydra Sabina - K3 - 2 miejsce czas: 28:28

Podgórni Marcelina - K1 - 8 miejsce czas: 29:40

Loading ....

20.10.2012 r., IV Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego, Skarżysko-Kamienna

Dystans: 10 km

Bala Michał - M2 - 2 miejsce czas: 38:08

20.10.2012 r., VI Bieg Uliczny im. Kazimierza Świerzowskiego, Lipinki

Dystans: 5 km

Podgórni Marcelina - K1 - 3 miejsce czas: 22:15

Dystans: 10 km

Kłodnicki Tomasz - M1 - 5 miejsce czas: 39:02

Łyżnicki Zygmunt - M5 - 1 miejsce czas: 39:21

Loading ....

14.10.2012 r., XXI Tarnowski Bieg Leliwitów, Tarnów

Dystans: 10 km

Wydra Jan - M2 - 4 miejsce czas: 33:52

Kłodnicki Tomasz - M2 - 10 miejsce czas: 39:09

Papież Mariusz - M1 - 17 miejsce czas: 41:08

Łyżnicki Zygmunt - M5 - 1 miejsce czas: 38:44

Czyszczoń Jerzy - M5 - 6 miejsce czas: 48:34

Dystans: 2,5 km

Bala Michał - klasyfikacja generalna - 2 miejsce czas: 08:17

Podgórni Marcelina - klasyfikacja generalna - 2 miejsce czas: 10:07

Loading ....

10.10.2012 r., VII Beh ulicami obce Smiżany, Smiżany SK

Dystans: 10 km

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 37:26,255

Loading ....

06.10.2012 r., VIII Beh obcou Horna Lehota, Horna Lehota SK

Dystans: 9,7 km

Bala Michał - A - 3 miejsce czas: 00:36,16

Papież Mariusz - A - 5 miejsce czas: 00:39,52

Dystans: 5,4 km

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 00:21,5

Czyszczoń Jerzy - D - 6 miejsce czas: 00:27,24

Kołodziej Paulina - Ż - 2 miejsce czas: 00:26,19

Loading ....

30.09.2012 r., IV Sądecka Dycha, Nowy Sącz

Dystans: 10 km

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 5 miejsce czas: 33:45,7

Bala Michał - M20 - 8 miejsce czas: 37:12,9

Kłodnicki Tomasz - M30 - 14 miejsce czas: 38:52,3

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 1 miejsce czas: 38:00,8

Czyszczoń Jerzy - M60 - 6 miejsce czas: 49:18,9

Loading ....

29.09.2012., II Półmaraton Forrest, Limanowa

Dystans: 21 km

Rataj Antoni - M40 - 2 miejsce czas: 2:00:48,30

Kogut Jerzy - M40 8 miejsce czas: 2:13:34,28

Nadkański Marek - M50 - 3 miejsce czas: 2:08:05,8

29.09.2012 r., IX Popradsky Kros, Poprad SK

Dystans: 15 km

Wydra Jan - M39 - 1 miejsce czas: 48:41

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 1 miejsce czas: 58:10

Wydra Sabina - Ż - 2 miejsce czas: 58:57

Loading ....

23.09.2012 r., Secovska desiatka, Secovce SK

Dystans: 10 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 29:55

Wydra Jan - A - 5 miejsce czas: 31:14

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 35:03

Papież Mariusz - A - 18 miejsce czas: 37:26

Rataj Antoni - B - 11 miejsce czas: 37:47

Wydra Sabina - Ż34 - 4 miejsce czas: 38:34

Loading ....

16.09.2012 r., XXXIII Bieg Powsinogi, Wadowice

Dystans: 5 km

Bala Michał - klasyfikacja generalna - 7 miejsce czas: 19:56

15.09.2012 r., XVIII Memoriał Pavla Antala, Štrbské Pleso SK

Dystans: 21,1 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 2 miejsce czas: 29:31,5

Łyżnicki Zygmunt - MD - 1 miejsce czas: 36:33

Loading ....

15.09.2012 r., Bieg na Stare Wierchy, Rabka-Zdrój

Dystans: 20,8 km

Bala Michał - klasyfikacja generalna - 7 miejsce czas: 1:43:13

Kłodnicki Tomasz - klasyfikacja generalna - 12 miejsce czas: 1:46:41

07 - 09.09.2012 r., III Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego, Krynica-Zdrój

Koral Maraton

Dystans: 42,195 km

Hapak Eduard -M20 - 7 miejsce czas: 2:37:49 

Bieg 7  Dolin - ULTRAMARATON

Dystans: 100 km

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 3 miejsce czas: 09:00:27

Kłodnicki Tomasz - klasyfikacja generalna - 8 miejsce czas: 10:28:25

Papież Mariusz - klasyfikacja generalna - 213 miejsce czas: 15:48:53

Majkowski Piotr - wycofał się na 60 km

Życiowa Dziesiątka TAURON / Mistrzostwa Polski Masters na 10 km

Dystans: 10 km

Bala Michał - M20 - 37 miejsce czas: 37:29

Nadkański Marek - M50 - 15 miejsce czas: 39:39

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 1 miejsce czas: 35:58

Czyszczoń Jerzy - M60 - 10 miejsce czas: 43:46

Loading ....

02.09.2012 r., LIII Dukelsky beh Mieru, Svidnik - Dukla SK

Dystans: 19 km

Sarnicki Janusz - B - 2 miejsce czas: 01:02:22

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 01:13:48

Loading ....

01.09.2012 r., VIII Gorce Maraton, Nowy Targ

Dystans: 40 km

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 3:03:29

Kłodnicki Tomasz - klasyfikacja generalna - 10 miejsce czas: 3:38:56

Papież Mariusz - M18 - 27 miejsce czas: 4:40:52

Wydra Sabina - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 3:54:45

26.08.2012 r., Beskid Ski Maraton 2012 - V edycja, Limanowa

Dystans: 6 km

Wydra Sabina - WS - 1 miejsce czas: 19:18,9

Wydra Jan - MS - 2 miejsce czas: 15:40,5

25.08.2012 r., I Domasska "10", Domasa Holcikovce - Vranov SK

Dystans: 10 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 32:12

Sarnicki Janusz - B - 2 miejsce czas: 35:21

Kłodnicki Tomasz - A - 3 miejsce czas: 39:03

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 39:38 

Loading ....

19.08.2012 r., II Gorczański Bieg Górski im. Bł. Jana Pawła II, Koninki

Dystans: 15 km

Kłodnicki Tomasz - M30 - 2 miejsce czas: 01:06:22,7

Rataj Antoni - M40 - 6 miejsce czas: 1:11:44,8

Kogut Jerzy - M40 - 7 miejsce czas: 1:11:45,4

Nadkański Marek - M50 - 2 miejsce czas: 1:14:27,2

19.08.2012 r., Belanska patnaskta, Rużemberok - Biely Potok SK

Dystans: 3 km

Wydra Sabina - Ż1 - 2 miejsce czas: 10:37

Dystans: 15 km

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 50:20

Papież Mariusz - M30 - 7 miejsce czas: 1:04:12

Dystans: 10 km

Sarnicki Janusz - M40 - 34:01

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 1 miejsce czas: 37:55

Czyszczoń Jerzy - M60 - 5 miejsce czas: 46:12

Loading ....

18.08.2012 r., II Międzynarodowy Bieg Górski Szlakami 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej, Szczawa

Dystans: 10 km

Bala Michał - MSI - 1 miejsce czas: 49:35,6

Kłodnicki Tomasz - MSII - 6 miejsce czas: 54:18,9

Nadkański Marek - MWI - 1 miejsce czas: 57:35,2

12.08.2012 r.,  Beskid Ski Maraton 2012 - IV edycja, Spytkowice

Dystans: 5 km

Wydra Sabina - WS - 1 miejsce czas: 26:45,3

Rataj Antoni - MM - 3 miejsce czas: 26:46,6

Wydra Jan - MS - 2 miejsce czas: 20:32

12.08.2012 r., XII Beh Udolim Idy, Kosice - Saca SK

Dystans: 10 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 2 miejsce czas: 32:59

Sarnicki Janusz - B - 2 miejsce czas: 24:27

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 37:59

Loading ....

05.08.2012 r., XIX Memoriał Biegowy Majora Bacy, Bochnia

Dystans: 10 km

Kłodnicki Tomasz - M30 - 11 miejsce czas: 39:41

05.08.2012 r., 25 Beh SNP Rohace - Podbiel SK

Dystans: 21,8 km

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 1:12:47

Sarnicki Janusz - B - 2 miejsce czas: 1:13:13

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 1:24:40

Wydra Sabina - Ż - 1 miejsce czas: 1:26:53

Loading ....

29.07.2012 r., VII Laborecka patnastka, Strazske SK

Dystans: 15 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 50:11

Sarnicki Janusz - B - 2 miejsce czas: 55:45

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 01:03:05

Loading ....

29.07.2012 r., Beskid Ski Maraton 2012 - III edycja, Rytro

Dystans: 4 km

Wydra Sabina - K - 2 miejsce czas: 20:46.6

Wydra Jan - M - 2 miejsce czas: 16:15.9

Bala Michał - M - 4 miejsce czas: 17:26.5

22.07.2012 r., I Bieg Piwniczanki, Piwniczna-Zdrój

Dystans: 9 km

Wydra Sabina - klasyfikacja generalna - 3 miejsce czas: 37:43.4

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 3 miejsce czas: 31:01.7

Łyżnicki Zygmnt - M60 - 1 miejsce czas: 35:01.5

Majkowski Piotr - M40 - 3 miejsce czas: 35:04.3

Kłodnicki Tomasz - M30 - 4 miejsce czas: 35:28.8

Papież Mariusz - M20 - 8 miejsce czas: 36:34.6

Loading ....

21.07.2012 r., II Belska Hodova Sedmicka, Bela SK

Dystans: 7 km

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 2 miejsce czas: 25:18

Sarnicki Janusz - B - 2 miejsce czas: 26:18

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 29:26

Kłodnicki Tomasz - A - 12 miejsce czas: 29:33

Papież Mariusz - A - 16 miejsce czas: 31:00

Loading ....

15.07.2012 r., XVII Bancanska Desitka, Banske SK

Dystans: 10 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 32:54

14.07.2012 r., Beskid Ski Maraton 2012 - II edycja, Kasina Wielka

Dystans: 10 km

Majkowski Piotr - MM - 1 miejsce czas: 43:09.0

Wydra Jan - MS - 2 miejsce czas: 36:27.0

Bala Michał - MS - 4 miejsce czas: 39:00.1

Wydra Sabina - WS - 1 miejsce czas: 43:34

14.07.2012 r., XIX Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Jeleśnia, Jeleśnia

Dystans: 10 km

Sarnicki Janusz - M40 - 2 miejsce czas: 35:56.813

Nadkański Marek - M50 - 10 miejsce czas: 43:41.229

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 2 miejsce czas: 39:55.980

Loading ....

08.07.2012 r., XXXV Mały Strbsky Maraton, Strba SK

Dystans: 31 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 7 miejsce czas: 1:54:00.2

08.07.2012 r., XX Ogólnopolski Bieg Szlakiem Marii Konopnickiej, Dobieszyn

Dystans: 10,4 km

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 4 miejsce czas: 35:56

Łyżnicki Zygmunt - M6 - 1 miejsce czas: 42:16

Kłodnicki Tomasz - M3 - 7 miejsce czas: 42:35

Michał Bala - M2 - 9 miejsce czas: 42:45

Wydra Sabina - klasyfikacja generalna - 4 miejsce czas: 44:05

Loading ....

02.07.2012 r., IV Bieg w Pogoni za Żubrem, Niepołomice

Dystans: 15 km

Rączka Janusz - M20 - 3 miejsce czas: 58:34

01.07.2012 r., 41. Zaskovsky Mini Maraton, Zaskov SK

Dystans: 10,5 km

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 36:45.56

Rączka Janusz - M1 - 3 miejsce czas: 39:50.08

Kłodnicki Tomasz - M1 - 6 miejsce czas: 42:41.42

Majkowski Piotr - M2 - 9 miejsce czas: 42:02.19

Wydra Sabina - 4 miejsce czas: 44:45.89

29.06 - 01.07.2012 r., XXII Mistrzostwa Polski Weteranów LA, Białystok

Dystans: 800 m

Czyszczoń Jerzy - M60 - 2 miejsce czas: 2:44.84

Dystans: 1500 m

Czyszczoń Jerzy - M60 - 2 miejsce czas: 5:48.77

Dystans: 5000 m

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 1 miejsce czas: 18:38.66 - REKORD !!!

Dystans: 2000 m pprz.

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 1 miejsce czas: 7:30.78 REKORD !!!

Loading ....

30.06.2012 r., XIV Pohar Bodvy, Moldava nad Bodvou SK

Dystans: 21,097 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 2 miejsce czas: 1:15:55.26

24.06.2012 r., X Ogólnopolski Bieg Uliczny "O Puchar Burmistrza Miasta Bukowno", Bukowno

Dystans: 10 km

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 1 miejsce czas: 38:35

Czyszczoń Jerzy - M60 - 6 miejsce czas: 48:11

Wydra Jan - M30 - 4 miejsce czas: 33:57

Loading ....

24.06.2012 r., Jubileuszowy X Ogólnopolski Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta Bukowno, Bukowno

Dystans: 10 km

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 1 miejsce czas: 38:35

Czyszczoń Jerzy - M60 - 6 miejsce czas: 48:11

Wydra Jan - M30 - 4 miejsce czas: 33:57

Kłodnicki Tomasz - M30 - 22 miejsce czas: 40:17

23.06.2012 r., Półmaraton Koszyce Siena SK

Dystans: 21 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 1:09:57

10.06.2012 r., Rysy Asics Run, Poprad SK

Dystans: 9 km

Wydra Jan - A - 1 miejsce czas: 32:31

Kłodnicki Tomasz - A - 11 miejsce czas: 38:55

Dystans: 6 km

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 24:36

Loading ....

10.06.2012 r., Sebesska patnastka, Vysna Sebastova SK

Dystans: 15 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 51:31

Wydra Jan - A - klasyfikacja generalna - 3 miejsce  czas: 53:36

Kłodnicki Tomasz - A - 12 miejsce czas: 01:03:20

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 01:04:18

Loading ....

06.06.2012 r., Wieczorny Bieg Miasta Spisska Nova Ves SK

Dystans: 10,5 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 32:53

Dystans: 7,5 km

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 27:03

Loading ....

03.06.2012 r., Tvrdosinska dvanastka, Tvrdosin SK

Dystans: 12 km

Hapak Eduard - A - 1 miejsce czas: 37:53

Wydra Jan - A - 2 miejsce czas: 39:24

Rączka Janusz - A - 7 miejsce czas: 42:52

Wójcik Janusz - B - 3 miejsce czas: 44:35

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 46:28

Czyszczoń Jerzy - D - 4 miejsce czas: 55:37

Wydra Sabina - E - 1 miejsce czas: 48:17

26.05.2012 r., IV Stefultovska Desiatka, Stefultov SK

Dystans: 10 km

Hapak Eduard - A - 1 miejsce czas: 33:14

26.05.2012 r., Memoriał Jozefa Gabcika, Zilina Sk

Dystans: 10,5 km

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 44:17

Loading ....

25 - 27.05.2012 r., IX MEMP Kierat 2012, Limanowa

Dystans: 100 km

Majkowski Piotr/Kłodnicki Tomasz - klasyfikacja generalna - 2 miejsce czas: 13 godz. 22 min.

19.05.2012 r., XX Bieg Uliczny po Ziemi Makowskiej, Maków Podhalański

Dystans: 10 km

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 1 miejsce czas: 38:44

Wójcik Janusz - M40 - 4 miejsce czas: 38:46

Loading ....

12.05.2012, X Międzynarodowy Bieg Skawiński, Skawina

Dystans: 10 km

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 1 miejsce czas: 37:33

Dystans: 2 km

Bala Michał - M20 - 1 miejsce czas: 06:08

Czyszczoń Jerzy - M60 - 1 miejsce czas: 07:56

06.05.2012 r., XXVIII Kanjanska Desitka, Slovenska Kajna SK

Dystans: 10 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 33:19

Bala Michał - A - 4 miejsce czas: 38:07

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 38:48

Kłodnicki Tomasz - A - 6 miejsce czas: 39:39

Loading ....

03.05.2012 r., XIV Krośnieński Bieg Konstytucji, Krosno

Dystans: 7 km

Wydra Jan - M3 - 2 miejsce czas: 23:04

Łyżnicki Zygmunt - M6 - 1 miejsce czas: 26:26

Kłodnicki Tomasz - M3 - 11 miejsce czas: 26:27

Wydra Sabina - K3 - 5 miejsce czas: 28:48

Papież Mariusz - M2 - 17 miejsce czas: 29:17

Podgórni Marcelina - K1 - 1 miejsce czas: 31:49

Loading ....

01.05.2012 r., XVIII. ročník Prvomájového behu zdravia Pečovskonovoveský šľapák, Pecovska Nova Ves SK

Dystans: 18 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 1:00:18

Kłodnocki Tomasz - M39 - 4 miejsce czas: 1:12:47

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 1 miejsce czas: 1:14:02

Loading ....

01.05.2012 r., I BIeg Ziemi Limanowskiej, Limanowa - Stara Wieś

Dystans: 4 km

Podgórni Marcelina - K16 - 1 miejsce czas: 17:13.2

29.04.2012 r., XXXII Tarnobrzeski Bieg Siarkowca im. Kazimierza Sławka, Tarnobrzeg

Dystans: 10 km

Kłodnicki Tomasz - M2 - 6 miejsce czas: 40:05

Łyżnicki Zygmunt - M5 - 1 miejsce czas: 40:14

Loading ....

22.04.2012 r., XI Cracovia Maraton, Kraków

Dystans: 42 km

Kłodnicki Tomasz - M30 - 47 miejsce czas: 3:09:20

Wójcik Janusz - M40 - 6 miejsce czas: 2:49:48

22.04.2012 r., XIX Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego, Katowice - Siemianowice Śląskie

Dystans: 8,1 km

Wydra Jan - M3 - 1 miejsce czas: 26:57

Bala Michał - M2 - 10 miejsce czas: 29:06

Łyżnicki Zygmunt - M5 - 2 miejsce czas: 30:31

Majkowski Piotr - M3 - 9 miejsce czas: 30:34

Wydra Sabina - K3 - 1 miejsce czas: 33:39

Rataj Antoni - M3 - 32 miejsce czas: 35:12

Loading ....

15.04.2012 r., XXXIV Beh Oslobodenia o Putovny Pohar, Likavka SK

Dystans: 5 km

Wydra Sabina - Ż1 - 2 miejsce czas: 17:12.7

Łyżnicki Zygmunt - M4 - 1 miejsce czas: 16:07.9

Czyszczoń Jerzy - M4 - 5 miejsce czas: 18:44.7

Dystans: 9,5 km

Wydra Jan - M1 - 2 miejsce czas: 32:56.7

Bala Michał - M1 - 6 miejsce czas: 35:56.5

Kłodnicki Tomasz - M1 - 10 miejsce czas: 38:49.9

 

07.04.2012 r., IX Zvolenska Corrida, Zvolen SK

Dystans: 8,3 km

Kłodnicki Tomasz - A - 13 miejsce czas: 33:30

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 32:09

Czyszczoń Jerzy - D - 4 miejsce czas: 38:10

Loading ....

01.04.2012 r., XXX Beh Hornadskou Dolinou, Kysak SK

Dystans: 21 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 1:11:57

25.03.2012 r., XVII Sacurovska Patnastka. Sacurov SK

Dystans: 15 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 3 miejsce czas: 48:39

25.03.2012 r., XXIX Beh Oslobodenia a XIV Beh o Pohar 1. Slovenskeho Kozmonauta, Dolna Lehota SK

Dystans: 2,5 km

Wydra Sabina - Ż1 - 1 miejsce czas: 9:39

Dystans: 11 km

Wydra Jan - M1 - 1 miejsce czas: 35:37

Bala Michał - M1 - 5 miejsce czas: 39:03

Kłodnicki Tomasz - M1 - 9 miejsce czas: 41:55

Papież Mariusz - M1 - 12 miejsce czas: 43:31

Majkowski Piotr - M2 - 2 miejsce czas: 40:34

Dystans: 5,5 km

Łyżnicki Zygmunt - M4 - 1 miejsce czas: 19:36

Czyszczoń Jerzy - M4 - 4 miejsce czas: 23:50

Loading ....

18.03.2012 r., IX Półmaraton Marzanny, Kraków

Dystans: 21 km

Wójcik Janusz - M40 - 19 ,iejsce czas: 1:30:01

17.03.2012 r., XXI Halowe Mistrzostwa Polski Weteranów, Spała

Dystans: 400 m

Czyszczoń Jerzy - M60 - 4 miejsce czas: 01:11.08

Dystans: 1000 m

Czyszczoń Jerzy - M60 - 2 miejsce czas: 03:30.21

Dystans: 3000 m

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 1 miejsce czas: 10:59.33 - REKORD POLSKI

Loading ....

17.03.2012 r., IV Bieg ulicami Jasenia, Jasenie SK

Dystans: 10 km

Wydra Jan - A - 1 miejsce czas: 31:46

Sarnicki Janusz - B - 1 miejsce czas: 32:06

11.03.2012 r., XVI Čečehovsky Półmaraton, Čečehov SK

Dystans: 21 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 2 miejsce czas: 1:10:55

04.03.2012 r., XXXVII Zimowy Bieg Olsavską Doliną – Memoriał dr. Pavla Ruscaka, Blazice SK

Dystans: 21 km

Hapak Eduard -  klasyfikacja generalna - 2 miejsce czas: 1:10:55

Dystans: 16 km

Sarnicki Janusz - B - 2 miejsce czas: 55:30

Bala Michał - A - 11 miejsce czas: 58:52

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 1:02:52

Kłodnicki Tomasz - A - 25 miejsce czas: 1:03:44

Papież Mariusz - A - 29 miejsce czas: 1:08:52

Loading ....

14.01.2012 r., Podsumowanie Sezonu 2011, Mszana Dolna

Loading ....
Created by InternetSystem
Kino
Muzyka

Taniec

Ceramika

Śpiew

Teatr

Biegi

Kino

Zobacz Więcej
printFrom: http://www.mok.internetsystem.pl/index.php?id=1989