W dniach 03 - 05.06.2011 r. w zaprzyjaźnionej słowackiej miejscowości Niżna odbły się 12 Festiwal Tańca Dzieci "Heel & Toe Show". W międzynarodowej imprezie udział wzięło ponad 350 tancerzy w różnym wieki i różnej "specjalizacji". Naliczniejszą grupę stanowili oczywiście reprezentanci gospodarzy, ale nie zabrakło także gości z Czech i Polski. Na "deskach" Domu Kultury w Niżnej dominowała muzyka country, kowbojskie kapelusze i podbite buty do stepowania, ale zanlazło się także sporo miejsca na układy w stylu hip - hop, tańce rozrywkowe, narodowe i towarzyskie.

Polskę reprezentowały pary taneczne zrzeszone w KTT "Prestige" MOK Mszana Dolna: Natalia Szczypka - Maciej Wietek, Aleksandra Guzara - Kamil Pajdzik, Jolanta Pajdzik - Dominik Klimek oraz Weronika Toporkiewicz - Jakub Pachowicz. Nasi tancerze zaprezentowali się zgromadzonej publiczności w swoich układach w stylu standardowym, jak i latynoamerykańskim. Oczywiście zostali nagrodzeni gromkimi brawami i obdarowani drobnymi upominkami.

Więcej - strona Obec Niżna

printFrom: http://www.mok.internetsystem.pl/index.php?id=1580