Miejski Ośrodek Kultury
Mszana Dolna
Sponsorzy

      By dotrzeć późnym popołudniem na przesłuchania konkursowe do Warki, dzieci należące do Chóru Dziecięcego MOK Mszana Dolna wraz z opiekunami wyjechały z Mszany w sobotę wczesnym rankiem. Droga była długa, ale dzieciakom dopisywały humory i gdy dotarły na miejsce potrzebowały tylko kilku słów dopingu od dyrygenta Piotra Matusiweicza, by dać z siebie wszystko...Wyniki miały zostać ogłoszone w dniu następnym - niedzielę 22.05 - podczas koncertu finałowego. Mali artyści wpisali się również do księgi pamiątkowej. Czas oczekiwania na werdykt umilała wspólna gra w siatkówkę - gdzie chłopcy przegrali w meczu z dziewczynami, badminton i bocca - czyli minigolfa.  Były także tańce i "karaoke" przy ognisku. Zabawa trwałaby dłużej, ale trzeba było wypocząć przed kolejnym dniem.

      W niedzielę cała grupa udała się do Warszawy na zwiedzanie Muzeum Techniki, zajdującego się w Pałacu Kultury i Nauki. Podziwiano zabytkowe pozytywki - od małych aż po wielkości szafy, stare samochody, motory, rowery, samoloty, można było oglądnąć się po tysiąckroć w kalejdoskopie, a chętni bili pamiątkowe monety. Po obiedzie dzieci udały się na ogłoszenie wyników festiwalu. Grała orkiestra wojskowa, śpiewali laureaci z lat poprzednich oraz zwycięzcy XI Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni - Piosenki Patriotycznej - Ludowej i Tańca Ludowego Warka 2011...czyli m.in. Chór Dziecięcy MOK Mszana Donla, który zajął w swojej kategorii I miejsce. Na koniec wyprawy wszyscy udali się na lody i w długą podróż powrotną do domu. 

      Chcięlibyśmy podziękowć w tym miejscu Paniom - Agacie Adamczyk, Elżbiecie Ciężadlik, Monice Kubowicz, Michalinie Łabędź oraz Annie Piekarczyk - za opiekę nad dziećmi podczas wyjazdu oraz Bankowi Spółdzielczemu w Mszanie Dolnej i Burmistrzowi Tadeuszowi Filipiakowi, bez wsparcia których ten wyjazd nie mógłby się odbyć. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Loading ....
Created by InternetSystem
Kino
Muzyka

Taniec

Ceramika

Śpiew

Teatr

Biegi

Kino

Zobacz Więcej
printFrom: http://www.mok.internetsystem.pl/index.php?id=1539