Piknik Rodzinny - Dzień Dziecka 2011 już za nami. W niedzielę 29 maja Stadion Sportowy w Mszanie Dolnej na całe popołudnie przejęły w posiadanie dzieci - te małe, jak i te większe, a zabawy i konkursy miały swój finał dopiero po godz. 19.00. Jak co roku można było spróbować swoich sił w slalomie z przeszkodami (w tym roku także rowerowym), rzucie piłką/lotką do celu czy kapkowaniu. Odbył się mały turniej piłki nożnej, gdzie zwyciężyły drużyny "Czerwone Diabły" (kl. I - III) i " Smerfy" (kl. IV - VI). Jak zwykle dużo emocji wywołały zmagania w przeciąganiu liny i chodzie na szczudłach, gdzie trzeba było lekko zmodyfikować kategorię wiekową, gdyż i starsi (25+) chcieli sprawdzić swoje siły i umiejętności.

Odbyły się także kalambury rodzinne. W szranki stanęła rodzina Stożków - Anna, Julka i Marek, Kubowiczów - Monika, Wiktoria i Weronika oraz Cieniawskich - Agnieszka, Damian i Przemysław. Nie było łatwo, ale za to było wesoło. Rodzice starali się ze wszystkich sił przedstawić zawód, zwierzę czy zadaną im rzecz/przedmiot, a pociechy odgadnąć co też tym rodzicom chodzi po głowie... Ostatecznie zwyciężyła rodzina Państwa Cieniawskich, wyprzedzając rodzinę Stożków i Kubowiczów.

Także członkowie PZW "Mszanka" przygotowali konkursy dla małych i dużych. Konkurs plastyczny, łowienie rybek na czas oraz trafianie (lub nie) spinningiem do celu przyciągnęło jak co roku sporą grupkę zainteresowanych - potencjalnych wędkarzy.

Można było także skorzystać z dodatkowych atrakcji - dmuchanych zamków i zjeżdżalni, euro-bungee, trampoliny oraz malowania twarzy, które cieszy się niesłabnącą popularnością wśród dziewcząt, jak i chłopców.

W tym miejscu Miejski Ośrodek Kultury pragnie podziękować Pani Monice Łysek oraz Młodzieżowemu Wolontariatowi za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu konkursów.

UWAGA !!! Podczas trwania Pikniku Rodzinnego znaleziono złoty łańcuszek. Właścicela prosimy o kontakt z MOK Mszana Dolna.

printFrom: http://www.mok.internetsystem.pl/index.php?id=1533