Członkowie Sekcji Biegów Górskich i Długodystansowych MOK Mszana Dolna oraz grupa biegaczy - zapaleńców nie przestraszyli się deszczu padającego obficie z nieba i w niedzielę 15.05.2011 r. o godz. 16.00 stanęli na starcie marszobiegu w akcji Polska Biega 2011. Sygnał do startu dał Wicestarosta Franciszek Dziedzina i szczęśliwa "13" zawodników ruszyła na trasę ul. Spadochroniarzy.

Tego dnia biegali: Zygmunt Łyżnicku, Jerzy Czyszczoń, Eduard Hapak, Antoni Rataj, Jan Wydra, Sabina Wydra, Piotr Majkowski, Urszula Batko, Ola Mielnikiewicz wraz z Tatą – Michałem, rodzeństwo Anna i Paweł Chrustek oraz Grzegorz Rataj, który tradycyjnie pojawił się pierwszy na mecie. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowe medale oraz upominki od sponsora - Sklepu Sportowo - Rowerowego Pana Tomasza Zawirskiego w Mszanie Dolnej.

printFrom: http://www.mok.internetsystem.pl/index.php?id=1511