Miejski Ośrodek Kultury
Mszana Dolna
Sponsorzy

31.12.2011 r., XXI Gorlicki Bieg Sylwestrowy, Gorlice

Dystans: 5 km

Hapak Eduard - M - 3 miejsce czas: 15:40

Wydra Jan - M - 9 miejsce czas: 16:14

Kłodnicki Tomasz - M - 33 miejsce czas: 19:34

Wydra Sabina - K - 5 miejsce czas: 21:59

Dystans: 10 km

Sarnicki Janusz - M3 - 5 miejsce czas: 33:59

Łyżnicki Zygmunt - M5 - 1 miejsce czas: 37:43

31.12.2011 r., VIII Krakowski Bieg Sylwestrowy, Kraków

Dystans: 10 km

Czyszczoń Jerzy - M60 - 2 miejsce czas: 45:15

10.12.2011 r., Mikołajkowy Bieg - Tusicka 15, Tusice SK

Dystans: 15 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 2 miejsce czas: 51:34

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 3 miejsce czas: 51:35

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 59: 35

Czyszczoń Jerzy - D - 4 miejsce czas: 1:08:03

Wydra Sabina - F - 1 miejsce czas: 1:09:34

Rataj Antoni - B - 14 miejsce czas: 1:13:46

Loading ....

26.11.2011 r., XXXI Memoriał Juliusa Kazimira o Olsavsky puchar, Ruskov SK

Dystans: 16,2 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 54:52

Kłodnicki Tomasz - A - 5 miejsce czas: 1:05:38

Dystans: 9,5 km

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 36:41

Wydra Sabina - F - 2 miejsce czas: 41:07

Czyszczoń Jerzy - D - 2 miejsce czas: 41:17

Loading ....

25.11.2011 r., XIX Beh o stit mesta Michalovce, Michalovce SK

Dystans: 11,5 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 39:14

Kłodnicki Tomasz - A - 3 miejsce czas: 45:18

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 46:09

Wydra Sabina - F - 2 miejsce czas: 49:15

Czyszczoń Jerzy - D - 3 miejsce czas: 49:33

Loading ....

12.11.2011 r., IV Międzynarodowy Maraton Beskidy, Radziechowy

Dystans: 42 km 195 m

Kogut Jerzy - M40 - 2 miejsce czas: 3:50:45

11 - 13.11.2011 r., Górski Ekstremalny Bieg na Orientację, Łapsze Niżne

Majkowski Piotr / Wydra Jan - MM - 4 miejsce czas: 10:38:00

11.11.2011 r., XV Bieg Niepodległości, Krosno

Dystans: 7 km

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 8 miejsce czas: 21:53

Rączka Janusz - M2 - 7 miejsce czas: 24:05

Łyżnicki Zygmunt - M6 - 1 miejsce czas: 25:24

Kłodnicki Tomasz - M3 - 11 miejsce czas: 26:10

Wydra Sabina - K2 - 9 miejsce czas: 28:05

Loading ....

06.11.2011 r., 42. ročníka Behu oslobodenia na počesť 67. výročia oslobodenia mesta Strážske, Strážske SK

Dystans: 6,6 km

Hapak Eduard - A - 2 miejsce czas: 20:24

Wydra Jan - A - 3 miejsce czas: 20:32

Bala Michał - A - 7 miejsce czas: 22:41

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 23:43

Wydra Sabina - E - 3 miejsce czas: 26:58

Loading ....

23.10.2011 r., Niagara Falls International Marathon, Ontario USA

Dystans: 42 km

Sarnicki Jerzy - klasyfikacja generalna - 7 miejsce czas: 2 :41:13.2

23.10.2011 r., XXXI Zipovska Desiatka, Nizny Zipov SK

Dystans: 10 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 4 miejsce czas: 31:46

23.10.2011 r., VIII Beh okolo Sidorova, Rużembarok SK

Dystans: 13 km

Wydra Sabina - Ż1 - 2 miejsce czas: 1:00:04.6

Wydra Jan - M1 - 2 miejsce czas: 48:54.6

Bala Michał - M1 - 6 miejsce czas: 51:36.4

Kłodnicki Tomasz - M1 - 13 miejsce czas: 58:12.1

Łyżnicki Zygmunt - M4 - 2 miejsce czas: 58:45.4

Loading ....

22.10.2011 r., V Bieg Uliczny im. Kazimierza Świerzowskiego, Lipinki

Dystans: 10 km


Bala Michał - M1 - 9 miejsce czas: 35:32

Kłodnicki Tomasz - M2 - 8 miejsce czas: 37:47

Łyżnicki Zygmunt - M5 - 1 miejsce czas: 37:00

Czyszczoń Jerzy - M5 - 4 miejsce czas: 42:47

Loading ....

16.10.2011 r., XX Tarnowski Bieg Leliwitów o Buławę Hetmana Jana Tarnowskiego, Tarnów

Dystans: 2,5 km

Bala Michał - klasyfikacja generalna - 3 miejsce czas: 08:06

Dystans: 10 km

Wydra Jan - M30 - 3 miejsce czas: 33:30

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 1 miejsce czas: 38:02

Kłodnicki Tomasz - M30 - 14 miejsce czas: 39:46

Wydra Sabina - K18 - 7 miejsce czas: 43:55

Czyszczoń Jerzy - M60 - 3 miejsce czas: 44:43

Loading ....

16.10.2011 r., III Bieg do szczytu Banske - Mlacky, Banske SK

Dystans: 10 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 3  miejsce czas: 24:42

Loading ....

09.10.2011 r., 46. rocznik Biegu ulicami Krompach, Krompachy SK

Dystans: 6 km

Wydra Jan - A - 2 miejsce czas: 16:07

Bala Michał - A - 4 miejsce czas: 17:06

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 19:30

Wydra Sabina - E - 2 miejsce czas: 20:56

02.10.2011 r., V Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa w Biegu Górskim "Bieg Trzech Kopców", Kraków

Dystans: 13 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 7 miejsce czas: 44:26

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 2 miejsce czas: 52:09

Czyszczoń Jerzy - M60 - 12 miejsce czas: 1:03:30

Loading ....

01.10.2011 r., VII Beh obcou Horna Lehota, Horna Lehota SK

Dystans: 9200 m

Wydra Jan - A - 2 miejsce czas: 33:08

Bala Michał - A - 5 miejsce czas: 35:52

Kłodnicki Tomasz - A - 12 miejsce czas: 40:26

Rączka Janusz - A - 16 miejsce czas: 45:45

Rataj Antoni - B - 4 miejsce czas: 42:54

Dystans: 4600 m

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 24:56

Czyszczoń Jerzy - D - 2 miejsce czas: 24:57

Wydra Sabina - E - 2 miejsce czas: 22:53

Loading ....

25.09.2011 r., II Bieg Górski na Magurkę o Puchar IGOSPORT, Bielsko - Biała

Dystans: 9 km

Bala Michał - klasyfikacja generalna - 7 miejsce czas: 42:41

24.09.2011 r., I Półmaraton Forrest, Limanowa

Dystans:  21 km

Kogut Jerzy - M40 - 8 miejsce - czas: 02:04:09

Rataj Antoni - M40 -9 miejsce czas: 02:04:58

24.09.2011 r., Dobsinska Desiatka, Dobsina SK

Dystans: 10 km

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 35:21

Kłodnicki Tomasz - klasyfikacja generalna - 10 miejsce czas: 43:39.5

Łyżnicki Zygmunt - D - 2 miejsce czas: 48:45.6

Czyszczoń Jerzy - D - 4 miejsce czas: 51:23.19

Dystans: 7 km

Wydra Sabina - Ż - 4 miejsce czas: 31:59.71

Loading ....

18.09.2011 r., Secovska Desiatka, Secovce SK

Dystans: 10 km

Wydra Sabina - Ż34 - 4 miejsce czas: 45:37

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 37:53

Czyszczoń Jerzy - D - 4 miejsce czas: 45:50

Bala Michał - A - 13 miejsce czas: 39:39

Loading ....

10.09.2011 r., XVII. ročník Memoriálu Pavla Antala v horskom behu Štrbské Pleso - Popradské Pleso SK

Dystans: 8 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 29:35

10.09.2011 r., Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego, Krynica - Zdrój

Życiowa Dziesiątka TAURONA - Mistrzostwa Polski Weteranów

Dystans: 10 km

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 1 miejsce czas: 35:49

Czyszczoń Jerzy - M60 - 6 miejsce czas: 42:54

Bieg 7 Dolin - ULTRAMARATON

Dystans: 100 km

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 9:35:32

Kłodnicki Tomasz - M30 - 8 miejsce czas: 11:45:26

Papież Mariusz - 60 km/kontuzja - nie ukończył biegu

Loading ....

04.09.2011 r., 52. rocznik Dukielskiego Biegu Pokoju, Svidnik SK

Dystans: 20 km

Hapak Eduard - klasyfikacji generalna - 1 miejsce czas: 1:00:03

Sarnicki Janusz - B - 2 miejsce - czas: 1:03:12

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 1:13:08

Kłodnicki Tomasz - A - 9 miejsce czas: 1:14:07

03.09.2011 r., VII Gorce Maraton, Nowy Targ

Dystans: 40 km

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 3:01:34

Papież Mariusz - M18 - 34 - 5:20:38

28.08.2011 r., VII Bieg Uliczny "o Skarb Portiusa", Krosno

Dystans: 7 km

Wydra Jan - M3 - 5 miejsce czas: 22:44

Bala Michał - M2 - 13 miejsce czas: 24:38

Łyżnicki Zygmunt - M6 - 1 miejsce czas: 26:18

Kłodnicki Tomasz - M3 - 13 miejsce czas: 27:12

Czyszczoń Jerzy - M6 - 4 miejsce czas: 30:58

Loading ....

21.08.2011 r., Belanska Patnastka, Biely Potok SK

Dystans: 3 km

Wydra Sabina - Ż34 - 2 miejsce czas: 11:04

Dystans: 15 km

Wydar Jan - M39 - 1 miejsce czas: 49:39

Bala Michał - M39 - 3 miejsce czas: 55:26

Kłodnicki Tomasz - M39 - 6 miejsce czas: 1:00:41

Dystans: 10 km

Sarnicki Janusz - M49 - 1 miejsce czas: 34:15

Łyżnicki Zygmunt - M69 - 1 miejsce czas: 37:16

Czyszczoń Jerzy - M69 - 5 miejsce czas: 44:49

Loading ....

20.08.2011 r., I Międzynarodowy Bieg Górski "Szczawa 2011" Szlakami I Pułku Strzelców Podhalańskich AK, Szczawa

Dystans: 6,5 km

Wydra Sabina - K20 - 1 miejsce czas: 27:43,8

Bala Michał - M20 - 3 miejsce czas: 23:33

Wydra Jan - M30 - 2 miejsce czas: 20:33,2

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 1 miejsce czas: 26:17,3

Loading ....

14.08.2011 r., XI Bieg Doliną Idy, Kosice - Sena SK

Dystans: 10 km

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 4 miejsce czas: 33:46

Sarnicki Janusz - B - 2 miejsce czas: 34:42

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 39:17

Kłodnicki Tomasz - A - 14 miejsce czas: 41:17

Wydra Sabina - E - 4 miejsce czas: 45:40

Loading ....

07.08.2011 r., Cestny Beh Rohace - Podbiel SK

Dystans: 22 km

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 1:13:46

Kłodnicki Tomasz - A - 5 miejsce czas: 1:31:50

Papież Mariusz - A - 6 miejsce czas: 1:32:16

Sarnicki Janusz - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 1:13:46

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 1:25:43

Czyszczoń Jerzy - D - 4 miejsce czas: 1:42:39

Wydra Sabina - Z - 3 miejsce czas: 1:34:27

Loading ....

31.07.2011 r., VI Laborecka patnastka, Strazke SK

Dystans: 15 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 2 miejsce czas: 49:55

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 3 miejsce czas: 51:04

Sarnicki Janusz - B - 2 miejsce czas: 52:50

Łyżnicki Zygmunt - D - 1  miejsce czas: 59:16

Bala Michał - A - 8 miejsce czas: 01:00:55

Papież Mariusz - A - 10 miejsce cas: 01:03:30

Kłodnicki Tomasz - A - 13 miejsce czas: 01:05:07

Wydra Sabina - F - 2 miejsce czas: 01:07:53

Czyszczoń Jerzy - D - 4 miejsce czas: 01:10:45

Loading ....

24.07.2011 r., IV Sedliska patnastka, Sedliska SK

Dystans: 15 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 57:13 

24.07.2011 r., Belska Hodova Sedmicka, Bela SK

Dystans: 7 km

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 25:37

Sarnicki Janusz - B - 4 miejsce czas: 26:59

Bala Michał - A - 3 miejsce czas: 27:52

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 29:34

Batko Urszula - E - 4 miejsce czas: 32:22

Wydra Sabina - E - 5 miejsce czas: 33:14

Czyszczoń Jerzy - D - 4 miejsce czas: 34:57

Rapta Monika - E - 9 miejsce czas: 41:46

Loading ....

23.07.2011 r., Memoriał Jozefa Stilla, Nova Lesna SK

Dystans: 9750 m

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 38:14

17.07.2011 r., XVI Bancanska Desitka, Banske SK

Dystans: 10 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 2 miejsce czas: 33:33

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 4 miejsce czas: 34:48

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 40:48

Papież Mariusz - A - 16 miejsce czas: 43:55

Wydra Sabina - F - 3 miejsce czas: 48:38

Loading ....

16.07.2011 r., XVIII Bieg z okazji Dni Jeleśni, Jeleśnia

Dystans: 10 km

Wydra Sabina - K20 - 2 miejsce czas: 44:45.65

Bala Michał - M20 - 4 miejsce czas: 37:27.96

Wydra Jan - M30 - 3 miejsce czas: 33:38.67

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 1 miejsce czas: 38:09.7

Czyszczoń Jerzy - M60 - 9 miejsce czas: 45:55.12

Loading ....

16.07.2011 r., XI Międzynarodowy Bieg na Szczyt Pilska o Puchar Wójta Gminy Jeleśnia, Korbielów

Dystans: 8 km

Bala Michał - M20 - 6 miejsce czas: 54:28.4

10.07.2011 r., XXXIV Mały Strbsky Maraton, Strba SK

Dystans: 10 km

Łyżnicki Zygmunt - M6 - 1 miejsce czas: 40:50.8

Dystans: 31 km

Papież Mariusz - M3 - 33 - miejsce czas: 2:50:37.9

03.07.2011 r., XL Zaskovsky Mini Maraton, Zaskov SK

Dystans: 10,5 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 4 miejsce czas: 33:32.05

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 7 miejsce czas: 34:37.56

Wydra Sabina - Ż - 2 miejsce czas: 44:19.27

Dystans: 7,5 km

Łyżnicki Zygmunt - M6 - 1 miejsce czas: 28:08.21

Czyszczoń Jerzy - M6 - 6 miejsce czas: 33:11.13

Loading ....

03.07.2011 r., III Międzynarodowy Bieg Górski LIMANOWA FORREST, Limanowa

Dystans: 6,5 km

Majkowski Piotr - Mast - 7 miejsce czas: 32:34

Nadkański Marek - Mast - 14 miejsce czas: 36:44

26.06.2011 r., XIX Bieg Szlakiem Marii Konopnickiej, Dobieszyn

Dystans: 10,5 km

Wydra Jan - M3 - 5 miejsce czas: 34:36

Łyżnicki Zygmunt - M6 - 1 miejsce czas: 39:53

Batko Urszula - K2 - 5 miejsce czas: 43:22

Wydra Sabina - K2 - 6 miejsce czas: 46:31

Loading ....

25.06.2011 r., XIII Maldavsky Pohar Bodvy, Maldava nad Bodvou SK

Dystans: 21,194 km

Hapak Eduard - M1 - 1 miejsce czas: 1:14:28.41

 

19.06.2011 r., IX Ogólnopolski Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Bukowno, Bukowno

Dystans: 10 km

Wydra Jan - M30 - 3  miejsce czas: 33:23

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 2 miejsce czas: 37:17

Czyszczoń Jerzy - M60 - 9 miejsce czas: 44:29 

Wydra Sabina - M16 - 14 miejsce czas: 45:29

Loading ....

18.06.2011 r., IX Półmaraton Kosice - Sena SK

Dystans: 21,194 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 1:12:08

12.06.2011 r., XXIII Sebesska patnastka, Vyssna Sebastova SK

Dystans: 15 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 51:22

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 2 miejsce czas: 52:03

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 1:01:18

Loading ....

11.06.2011 r., VI Beh na Chatu pri Zelenom Ples, Kezmerska Biela Voda SK

Dystans: 7,7 km

Batko Urszula - Ż/A - 5 miejsce czas: 49:41.2

Rączka Janusz - M/A - 8 miejsce czas: 39:32.2

Łyżnicki Zygmunt - M/D - 2 miejsce czas: 46:39.2

Loading ....

04.06.2011 r., XIV Starostovska desiatka, Horka SK

Dystans: 10 km

Batko Urszula - F - 2 miejsce czas: 43:08.2

Wydra Jan - A - 2 miejsce czas: 34:52.2

Łyżnicki Zygmunt - C - 1 miejsce czas: 38:13.0

Czyszczoń Jerzy - C - 8 miejsce czas: 46:05.5

01.06.2011 r., Wieczorny Bieg, Spisska Nova Ves KS

Dystans: 7,5 km

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 27:13

Dystans: 4,5 km

Batko Urszula - E - 1 miejsce czas: 16:51

29.05.2011 r., XXI Beh Vdaku, Tovarne SK

Dystans: 12,5 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 2 miejsce

28.05.2011 r., XVII Memoriał Jozefa Gabcika, Zilina SK

Dysnats: 13 km

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 44:56

Czyszczoń Jerzy - D - 5 miejsce czas: 51:51

Batko Urszula - E1 - 2 miejsce czas: 48:05

Wydra Sabina - 3 miejsce czas: 49:16

Loading ....

28.05.2011 r., II Ziarski Półmaraton, Ziar nad Hronom SK

Dystans: 21,097 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 2 miejsce czas: 1:09:00

22.05.2011 r., XXV Bieg im. Ignacego Łukasiewicza, Rogi

Dystans: 10 km

Wydra Jan - klasyfikacja genaralna - 6 miejsce czas: 32:29

Łyżnicki Zygmunt - F - 1 miejsce czas: 36:47

Wydra Sabina - G - 7 miejsce czas: 43:26

Loading ....

21.05.2011 r., III Stefultovska desiatka, Stefultov SK

Dystans: 10 km

Batko Urszula - E - 5 miejsce czas: 27;23,49

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 22:33

Czyszczoń Jerzy - D - 5 miejsce czas: 24:47

Wójcik Janusz - B - 5 miejsce czas - 41:01,24

Rączka Janusz - A - 3 miejsce czas: 37:45,13

Bala Michał - A - 4 miejsce czas: 38:45,8

Loading ....

20 - 22.05.2011 r., Mistrzostwa Polski w Pieszym Maratonie na Orientację - KIERAT 2011, Limanowa

Dystans: 100 km

Piotr Majkowski - klasyfikacja generalna - 3 miejsce czas: 13 godz. 33 min.

15.05.2011 r., Tvrdosinska dvanastka, Tvrdosin SK

Dystans: 12 km

Hapak Eduard - A - 1 miejsce czas: 40:30

Wydra Jan - A - 2 miejsce czas: 40:32

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 53:35

Czyszczoń Jerzy - D - 2 miejsce czas: 53:36

Batko Urszula - E - 1 miejsce czas: 49:55

Wydra Sabina - E - 2 miejsce czas: 50:52

Loading ....

15.05.2011 r., Bieg UEK, Kraków

Dystans: 3,2 km

Bala Michał - M1 - 4 miejsce czas: 10:32

14.05.2011 r., IX Międzynarodowy Bieg Skawiński, Skawina

Dystans: 2km

Czyszczoń Jerzy - M60 - 1 miejsce czas: 7:24

14.05.2011 r., IV Bieg Piastowski, Kruszwica - Inowrocław

Dystans: 21,097 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 18 miejsce czas: 01:10:49

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 2 miejsce czas: 01:23:07

Loading ....

14.05.2011 r., Międzynarodowy Bieg Skawiński, Skawina

Dystans: 2 km

Bala Michał - klasyfikacja generalna - 2 miejsce czas: 06:05

Czyszczoń Jerzy - M60 - 1 miejsce czas: 07:24

07.05.2011 r., II Bieg do wierchu Dubnik, Zamutor SK

Dystans: 10,8 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 44:54

03.05.2011 r., XIII Krośnieński Bieg Konstytucji, Krosno

Dystans: 7 km

Wydra Jan - M3 - 4 miejsce czas: 24:15

Bala Michał - M2 - 13 miejsce czas: 26:40

Łyżnicki Zygmunt - M6 - 1 miejsce czas: 27:14

Wójcik Janusz - M4 - 4 miejsce czas: 27:45

Batko Urszula - K2 - 4 miejsce czas: 31:16

Wydra Sabina - 5 miejsce czas: 31:59

Czyszczoń Jerzy - M6 - 3 miejsce czas: 33:47

Loading ....

01.05.2011 r., XVII Pierwszomajowy Bieg Zdrowia, Pecovska Nova Ves SK

Dystans: 18 km

Wydra Jan - M39 - 5 miejsce czas: 1:00:30

Bala Michał - M39 - 8 miejsce czas: 1:08:27

Hapak Eduard - M39 - 9 miejsce czas: 1:08:47

Majkowski Piotr - M49 - 5 miejsce czas: 1:07:14

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 1 miejsce czas: 1:10:40

Wydra Sabina - K35 - 2 miejsce czas: 1:20:14

Loading ....

30.04.2011 r., XXXVI Majowy Bieg Pokoju, Rudnik SK

Dystans: 10 km

Eduard Hapak - klasyfikacja generalna - 3 miejsce czas: 35:26

30.04.2011 r., XI Vihorlesky Polmaraton, Michalovce SK

Dystans: 42,195 km

Eduard Hapak - klasyfikacja generalna - 1 miejsce czas: 2:39:26.8

17.04.2011 r., XVI Budimirski Półmaraton, Budimir SK

Dystans: 21,097 km

Hapak Eduard - klasyfikacja generalna - 2 miejsce czas: 1:10:54

17.04.2011 r., XVIII Bieg Uliczny im. Wojciech Korfantego, Katowice - Siemanowice Śląskie

Dystans: 8,1 km

Wydra Jan - klasyfikacja generalna - 6 miejsce czas: 26:04

Wójcik Janusz - M36 - 10 miejsce czas: 28:57

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 1 miejsce czas: 29:38

Batko Urszula - K20 - 3 miejsce czas: 32:43

Wydra Sabina - K20 - 6 miejsce czas: 34:46

16.04.2011 ., VI Mini Maraton im. Piotra Gładkiego, Kraków

Dystans; 4,2 km

Bala Michał - klasyfikacja generalna - 24 miejsce czas: 13:59

Czyszczoń Jerzy - klasyfikacja generalna - 101 miejsce czas: 17:23

10.04.2011 r., Cadcanska desiatka, Cadca SK

Dystans: 10 km

Wydra Jan - M40 - 1 miejsce czas: 34:29

Papież Mariusz - M40 - 14 miejsce czas: 41:26

Łyżnicki Zygmunt - M60 - 1 miejsce czas: 39:46

Dystans:

Batko Urszula - K40 - 2 miejsce czas: 21:53

Loading ....

09.04.2011 r., VII Beh Oslobodenia, Bojnice - Kanianka SK

Dystans: 4,5 km

Batko Urszula - Ż - 1 miejsce czas: 19:02

Dystans: 7 km

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 27:52

Papież Mariusz - A - czas: 28:35

Czyszczoń Jerzy - D czas: 32:12

Loading ....

03.04.2011 r., XXX Beh Hornadskou Dolinov, Kysak SK

Dystans: 21,097 km

Hapak Eduard - A - 1 miejsce czas: 1:12:45

02.04.2011 r., VIII Zvolenska Corrida, Zvolen SK

Dystans: 10 km

Wydra Jan - A - 5 miejsce czas: 26:37

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 30:38

Czyszczoń Jerzy - D - 5 miejsce czas: 34:50

Batko Urszula - E - 4 miejsce czas: 34:45

Wydra Sabina - E - 8 miejsce czas: 36:50

Loading ....

27.03.2011 r., Beh Oslobodenia Obce a 1. Slovenskeho Kozmonauty, Dolna Lehota SK

Dystans: 11 km

Wydra Jan - A - 1 miejsce czas: 35:25

Bala Michał - A - 7 miejsce czas: 39:28

Dystans: 5,5 km

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 19:35

Czyszczoń Jerzy - D - 4 miejsce czas: 22:53

Dystans: 2,5 km

Batko Urszula - E - 2 miejsce czas: 9:52

Wydra Sabina - E - 4 miejsce czas: 10:03

Loading ....

26.03.2011 r., III Bieg ulicami Jasenie, Jasenie SK

Dystans: 10 km

Wydra Jan - A - 1 miejsce czas: 32:37

Dystans: 5 km

Łyżnicki Zygmunt - D - 1 miejsce czas: 17:29

Batko Urszula - F - 1 miejsce czas: 19:21

Wydra Sabina - F - 3 miejsce czas: 20:22

Loading ....

20.03.2011 r., XVI Sacurovska patnastka, Sacurov SK

Dystans: 15 km

Jan Wydra - A - 5 miejsce czas: 51:46

Janusz Sarnicki - B - 2 miejsce czas: 52:36

Zygmunt Łyżnicki - D - 1 miejsce czas: 58:08

Jerzy Czyszczoń - D - 4 01:06:55

Loading ....

18 - 20.02.2011 r., AST WINTER TROPHY, Zawoja - Wełcza

Dwudniowe zawody na orientację - dystans: ok. 60 km

Piotr Majkowski / Jan Wydra - MM - 5 miejsce czas: 11:21:00.00

Loading ....
Created by InternetSystem
Kino
Muzyka

Taniec

Ceramika

Śpiew

Teatr

Biegi

Kino

Zobacz Więcej
printFrom: http://www.mok.internetsystem.pl/index.php?id=1375