KONCERT KOLĘD 2011 już za nami. W niedzielę 30.01.2011 r. w murach MOK Mszana Dolna można było usłyszeć kolędy i pastorałki w wykonaniu uczniów uczęszczających na warsztaty muzyczne. Soliści, duety, tria, grupy śpiewacze...każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zgromadzonej widowni zaprezentowało się tego dnia prawie 100 młodych artystów w różnym wieku i stopniu umiejętności i każdy miał swoje "5 minut" na scenie.

Dziękujemy serdecznie za przybycie wszystkim, którzy tego popołudnia oklaskiwali naszych uczniów i już dziś zapraszamy na kolejne koncerty.

Wystąpili:

1. Chór Dziecięcy MOK Mszana Dolna

2. Justyna Stożek, Aleksandra Wójciak, Jolanta Merklinger – „Dzisiaj w Betlejem”

3. Beata Madej, Marcin Chorągwicki, Ilona Jarosz, Małgorzata Krzysztof, Izabela Wąchała, Bartek Dziuba, Emilia Filipiak - „Mędrcy świata”

4. Bartosz Talarek, Aleksander Talarek – „Lulajże Jezuniu”

5. Michał Gacek, Filip Kogut, Mateusz Mrózek, Aleksandra Chrustek – „Wesołą nowinę”

6. Martina Stecka - „Wśród nocnej ciszy”

7. Mariusz Michalczewski, Grzegorz Talarek, Marcin Skiba, Jakub Malec - „We Wish you a Merry Christmas”, „Dzisiaj w Betlejem”

8. Agnieszka Biel - „Jingle Bells Rock”

9. Grupa Śpiewacza „Mszanicanki” - „Wsyndy śnyga nasuło”, Zamknij ze powiecki”

10. Urszula Łabuz - „Aniołek maleńki jak wróbelek”

11. Barbara Stożek - „My też pastuszkowie”, „Zamknij ze powiecki”