Miejski Ośrodek Kultury
Mszana Dolna
Sponsorzy

IX Zagórzańskie Spotkania Chórów

Chóralny śpiew rozbrzmiewał w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego przez całe niedzielne popołudnie 15 listopada. Na IX Zagórzańskich Spotkaniach Chórów „Laudate Dominum” wystąpiło 10 chórów z Mszany Dolnej i okolic.

more »

Wieczorny bieg

Kilka minut po 17 odbył się wieczorny bieg pod hasłem „11 minut na 11 listopada”. Kilkadziesiąt osób pobiegło, każdy swoim tempem i każdy tyle ile mógł, by na sportowo uczcić Narodowy Dzień Niepodległości. Biegali młodsi i starsi, a po biegu na wszystkich czekała ciepła herbata i bigos serwowany przez Folwark Stara Winiarnia. Dziękujemy za obecność w imieniu swoim i organizatorów: Miasta Mszana Dolna, Gminy Mszana Dolna i Sekcji Biegów Górskich i Długodystansowym MOK Mszana Dolna.

 

more »

Konkurs poetycki im. ks. Józefa Jamroza

    XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego i Literackiego im. Ks. kan. Józefa Jamroza Kapłana Męczennika „O autentyczną wiarę” i „O ludzkie serce człowieka”,

którego finał miał miejsce w niedzielę 18 października 2015r. w sali kina „Luboń” w Mszanie Dolnej, okazała się równie owocna jak poprzednie, bowiem na ręce siostry

Patrona konkursu, Władysławy Anny Jamróz, 328 poetów z kraju i zagranicy nadesłało 1250 prac. 

more »

Bawi, uczy, wychowuje i bierze udział w konkursie!!!

Zagłosujmy na Przedszkole nr 1 "Leśna" w Mszanie Dolnej

http://www.baumitstar.pl/przedszkole

Należy głosować CODZIENNIE do 26 października, każdy głos musimy potwierdzić klikając w link, który otrzymamy na maila.

Dodatkowo kupując jeden z produktów promocyjnych (Baumit StarContact White, Baumit Star Therm, Baumit StarTex, Baumit NanoporTop, Baumit openTherm, Baumit CreativTop), Twój głos zyska siłę 100 głosów!!!!

Polecamy i dziękujemy za każdy głos!

more »

Zaczynamy zajęcia

Po wakacyjnej przerwe wznawiamy zajęcia w MOK. 

Dziś tj. 18 września startują zajęcia z tańca nowoczesnego. Zapraszamy wszystkich nowo zapisanych na 16:30, a zeszłorocznych uczestników zajęć na grupy, w których tańczyli w ubiegłym roku "młodsza" na 16:30 i "starsza" na 18:00. 

Już w środę rozpoczęli naukę młodzi pianiści, a dziś i jutro rozpoczynamy warsztaty z gry na akordeonie i na skrzypcach.

Powoli tworzą się grupy gitarowców u Pana Andrzeja. 

W czwartek zaczęły się tańce najmłodszych - grupy dzieci w wieku 4 - 6 lat - cały czas można do nich dołączyć!!! 

We wtorek 22 września rozpoczniemy warsztaty wokalne - kilka zapisanych osób będzie szkolić swój głos pod okiem Rafała Żura. 

Rusza również kurs tańca dla dorosłych - pierwsze zajęcia 24 września o godz. 19:00 - kurs poprowadzi Jakub Pachowicz. 

Od października ruszą obie grupy teatralne, będziemy o tym informaować w najbliższym czasie. 

W razie pytań kontakt z MOK 18 3310 011 oraz 883 763 233

Zapraszamy!!! 

more »

Warsztaty kroju i szycia

Dla zinteresowanych warszatami kroju i szycia. 

more »

Targ staroci w wakacje co sobotę

W ramach organizowanych co tydzień przez wakacje Targów Staroci serdecznie zapraszamy i zachęcamy wszystkich do udziału w Kiermaszu książek szkolnych i podręczników.

W dwie ostatnie soboty sierpnia – 22 i 29.08 będzie można sprzedać, kupić, wymienić... Urząd Miasta udostępnia stoiska bezpłatnie

more »

Kino letnie 2015

Ostatni seans w czwartek 27 sierpnia o 20:30 w Kinie Luboń!!!

Można przynieść własny leżak :) 

more »

Spotkanie informacyjne dot. funduszy unijnych

Spotkanie informacyjne dot. funduszy unijnych
Miejski Ośrodek Kultury, ul. Jana Pawła II nr 12, Mszana Dolna
25 sierpnia (wtorek) 2015 r., godz. 10:00-13:30

Zapraszamy mieszkańców, przedsiębiorców, organizacje i instytucje publiczne z Mszany Dolnej i okolic na bezpłatne spotkanie informacyjne na temat możliwości otrzymania wsparcia z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

more »

Grupa Teatralna Wizja podsumowanie roku 2014/2015

Rok szkolny 2014/2015 zespół teatralny „Wizja” podsumował kilkoma występami.

more »

Jarmark Zagórzański

W ramach Dni Mszany Dolnej, w niedzielę 19 lipca zorganizowany będzie Jarmark Zagórzański – na kilku stoiskach prezentować się będą nasi lokalni artyści czyli Amatorski Klub Przyjaciół Sztuk oraz pamiątki i wyroby regionalne.

 

 

Serdeczenie zapraszamy artystów ludowych, rzeźbiarzy, twórców rękodzieła. Naszym zamierzeniem jest zaprezentowanie osób działających w naszej okolicy. Zależy nam bardzo by byli to przede wszystkim rękodzielnicy, którzy wytwarzają rzeczy nawiązujące do naszych tradycji i korzeni.


Wszelkie zapytania dotyczące Jarmarku można kierować do Urzędu Miasta
tel. 18 33 10 622 wew. 118

more »

II Festiwal Historyczny - 4-5 lipca 2015

Druga edycja Festiwalu Historycznego zorganizowanego przez Gwardię Kasztelańską za nami.

Relacja przygotowana przez tv28.pl http://tv28.pl/6007-ii-festiwal-historyczny-quotkasztelquot-relacja-

more »

Koncert na finał

Skończył się rok szkolny, również w MOKu przyszedł czas na podsumowanie pracy na warsztatach muzycznych. Na scenie zaprezentowali się akordeoniści, grający na gitarach akustycznych i elektrycznych, pianiści i pianistki, saksofoniści oraz skrzypaczki. Dzieci i młodzież mogli zaprezentować swoje umiejętności, które szkolą pod okiem instruktorów Kingi Skałki, Sabiny Milewskiej-Jankowiak, Andrzeja Leśniaka i Leszka Moryto. Dziękujemy za udział i życzymy wszystkim udanych wakacji!!!

more »

Przedstawienia na koniec roku Grupy Wizja

Na zakończenie roku szkolnego Grupa Teatralna Wizja prowadzona przez Panią Monikę Antosz-Grodzicką zaprezentowała na scenie MOK trzy przedstawienia.

more »

Chór żeński wystąpił na mszy św.

Trochę z przypadku występ Żeńskiego Chóru MOK odbył się w Święto Muzyki, które obchodzone jest na całym świecie 21 czerwca – w pierwszy dzień lata. Występ chórzystek ubogacił liturgie mszy św., a po jej zakończeniu panie wykonały kilku utworów w stylistyce gospel. Dziękujemy za miłe przyjęcie!!!

more »

Ceramika - czyścimy prace

 Zajęcia z ceramiki to nie tylko lepienie i malowanie prac, czasem trzeba się trochę wybrudzić.... 

more »

Targ staroci - 04.07.2015r.

W pierwszą sobotę lipca w Mszanie Dolnej zostanie przeprowadzony targ staroci. Przy tej okazji MOK na Placu Targowym pokaże prace, które powstały w czasie warsztatów ceramiki. Jednym słowem - ceramika wychodzi z szafy!!! Zapraszamy!!! 

more »

Plan zajęć MOK

Drugie półrocze w Miejskim Ośrodku Kultury w Mszanie Dolnej 

more »

Dzień Dziecka 2015 - piknik w Parku Miejskim

Park Miejski po raz kolejny wypełnil się po brzegi z okazji Dnia Dziecka.

more »

Finał II MINI TALENT SHOW w Parku Miejskim

Głosami publiczności Złoty Mikrofon II Mini Talent Show zdobyła Martyna Strączek. Gratulujemy!!! 

more »

Polska biega w Mszanie Dolnej

51 amatorów biegu w różnym wieku wzięło udział w mszańskiej edycji akcji „Polska biega”. Na starcie pojawili się zarówno zawodnicy 4 letni oraz Ci najstarsi z kategorii M60. Nie tak ważny był wynik biegu, ale w niektórych kategoriach rywalizacja była zacięta. Ważne, że pokazaliśmy, że Mszana Dolna też biega. Zapraszamy za rok!!!

more »

II Mini Talent Show

13 występów mogliśmy wczoraj oglądać podczas eliminacji drugiego mszańskiego Mini Talent Show. Przeważały występy wokalne, ale nie zabrakło również recytacji wiersza oraz akrobacji z hula – hop i tańca breakdance. Do finału jury w składzie Katarzyna Wasilewska, Agnieszka Sasal, Piotr Armatys oraz ks. Rafał Piórkowski wytypowało 5 osób:
1. Martyna Strączek
2. Grzegorz Pazdur
3. Marlena Mazgaj
4. Zuzanna Wietrzyk
5. Małgorzata Michalak
 
Serdecznie zapraszamy na finał II MINI TALENT SHOW w niedziele 7 czerwca do Parku Miejskiego około godziny 15:30. Kto otrzyma statuetkę zadecyduje publiczność. ZAPRASZAMY! 
more »

Warsztaty gospel - finał warszatów 2015

W niedzielę 17 maja o godz. 15:00 odbyła się msza św. z oprawą gospel na zakończenie warsztatów w Mszanie Dolnej. Podczas mszy uczestnicy warsztatów zaśpiewali przygotowane utwory wraz z krakowskimi muzykami bluesowymi. Dyrygowała prowadząca zajęcia Natalia Kwiatkowska, akompaniował im Krzysztof Pietras. 

more »

XVII Bieg Konstytucji w Krośnie

Nasi zawodnicy nazywani są już stałymi bywalcami Krośnieńskiego Biegu Konstytucji, jak liczy szef sekcji był to siódmy bieg naszych biegaczy z okazji 3 maja w Krośnie. W  tegorocznym XVII Biegu Konstytucji wystartowało 5 naszych zawodników: Jan Wydra, Damian Ziemianin, Ryszard Kobajło, Zygmunt Łyżnicki i Jerzy Czyszczoń. 

more »

XXXIII Konkurs Palm Wielkanocnych

Tradycji stało się zadość i dziś po raz 33 odbył się Konkurs Palm Wielkanocnych. Do konkursu stanęło bardzo dużo palm i jury miało nie lada wyzwanie.

more »

Warsztaty gospel - marzec 2015

Drugie spotkanie warsztatów gospel to nowe utwory oraz szlifowanie tych, których uczestnicy uczyli się w czasie pierwszej edycji.

Już teraz zapraszamy na trzecie spotkanie 25 kwietnia w Sali MOK w godz. 14 - 18. Przypominamy, że wstęp na warsztaty jest darmowy!

more »

Ferie w MOKu

Ceramika, taniec i śpiew oraz rozgrywki steel darta to wszystko czekało na uczestników zajęć w czasie ferii zimowych w mszańskim MOKu.

more »

Warsztaty gospel - luty 2015

Blisko 50 osób uczestniczyło w pierwszym dniu warsztatów gospel w Miejskim Ośrodku Kultury w Mszanie Dolnej.

Zajęcia prowadzi Natalia Kwiatkowska 
Organizatorzy warsztatów:
Parafia św. Michała Archanioła 
MOK Mszana Dolna 
oraz Festiwal Bluesroads.

more »

Zygmunt Łyżnicki ciągle w biegu

Mimo ogłoszenia zakończenia czynnych startów Zygmunt Łyżnicki nie do końca zrezygnował z udziału w biegach.

more »

Koncert kolęd

Koncert dorosłych zespołów wokalnych zakończył kolędowanie w Miejskim Ośrodku Kultury.Na scenie zaprezentowały się dwa chóry i dwie grupy śpiewacze, w repertuarze dominowały kolędy i pastorałki, ale pojawiły się również inne utwory. 


more »

Hej kolęda, kolęda - koncert kolęd w MOK

To już tradycja, że pod koniec stycznia sala mszańskiego MOKu rozbrzmiewa kolędami wykonywanymi na różnych instrumentach. Czas śpiewania i grania kolęd dobiega końca, a uczestnikom warsztatów muzycznych mija kolejny semestr nauki, więc nie pozostaje nic tylko pochwalić się wynikami pracy.

more »

Występ chóru MOK

Na razie kameralny chór żeński, ale w dalszych planach chór gospel wystąpił w Kościele św. Michała Archanioła. Panie pod okiem dyrygentki Kingi Skałki przygotowały kilka pieśni, których wykonanie ubogaciło popołudniową mszę św. Wszystkich chętnych, którzy chcieli by dołączyć do chóru zapraszamy w środy o godz. 17:45 na Sali MOK.


more »

Przedstawienie "Król wschodzącego słońca"

Przedstawienie przygotowane przez młodzież z mszańskich szkół i ks. Rafała Piórkowskiego oglądało prawie 1500 osób. Na spektakle zostali zaproszeni rówieśnicy młodych aktorów, do których spektakl był szczególnie dedykowany.

more »

Przedświąteczna ceramika

Po dwutygodniowej przerwie odbyły się zajęcia z ceramiki. Długi czas pozwolił na wypalenie prac i na zajęciach odbyło się wielkie malowanie. 

more »

IX OTTT w Mszanie Dolnej

Dla niektórych był to pierwszy turniej tańca w życiu, dla innych kolejny w tanecznej karierze. Jedno jest pewne w sobotę 13 grudnia w czasie IX OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Mszana Dolna na parkiecie królowali najmłodsi tancerze.

more »

Mikołajkowe przedstawienie „Hipermarket”

Młodzi aktorzy z grupy teatralnej „Wizja” w mikołajkowe popołudnie wystąpili na scenie z świątecznym przedstawieniem w ramach akcji „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM W MSZANIE DOLNEJ…”.

more »

Św. Mikołaj w Miejskim Ośrodku Kultury

Długo oczekiwany gość w końcu dotarł również do naszego miasta. Postać tajemnicza, ubrana na czerwono, z ogromnym workiem na plecach, przy dźwięku dzwonka pojawiła się na sali Miejskiego Ośrodka Kultury i od razu wywołała uśmiech na twarzach dzieci – Święty Mikołaj! Od samego rana zapracowany, oczekiwany w każdym domu, w końcu dotarł!

more »

Przedstawienie "Diabeł nie jedną ma postać..."

Ks. Rafał Piórkowski i Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na spektakl

"Diabeł nie jedną ma postać... czyli praktyka diabelskiego kunsztu" 

Przestawienia: 23.11.2014 r. (niedziela) - godz. 16:00 i 19:00 

Miejscówki do oebrania u ks. Rafała i w MOKu 

BRAK MIEJSCÓWEK !!! 

more »

VIII Zagórzańskie Spotkania Chórów

Dziewięć zespołów chóralnych wystąpiło na VIII Zagórzańskich Spotkaniach Chórów „Laudate Domium”. W tym roku przegląd odbył się w Kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Mszanie Dolnej.

more »

40. Festiwal Folklorystyczny Limanowska Słaza

Zakończyło się największe święto folklorystyczne Ziemi Limanowskiej - Limanowska Słaza.

W festiwalu uczestniczyły grupy śpiewacze działające przy MOK "Mszanicanki" i "Słomcanki".

more »

Zajęcia z ceramiki

Zajęcia z ceramiki odbywają się w dwóch grupach w soboty. 

more »

Warsztaty teatralne

Zaczynamy warsztaty teatralne!

more »

Harcerski uśmiech dla przyjaciół

W dniu 07.09.2014 r. w sali Kina Luboń odbył się koncert piosenek harcerskich w wykonaniu zuchów i harcerzy z Hufca Gorczańskiego. 

more »

Pięcioro zawodników i pięć 1 miejsc!

Na najwyższym stopniu podium stawali wszyscy zawodnicy z Sekcji Biegów Górskich i Długodystansowym, którzy startowali w Białym Potoku na Słowacji. 

more »

Kino letnie 2014

Zapraszamy na film!!!  

Kolejny film i niestety już ostatni - 29.08.2014r. (piątek) - godz. 21:00

Seans "niespodzianka" 

MODERN LIGHT SERVICE

Film będzie wyświetlony w Kinie Luboń! 

Zapraszamy!!!


more »

VII Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych

Jeden zespół muzyczny i siedem orkiestr wystąpiło na VII Międzynarodowym Festiwalu Orkiestr Dętych im. Jerzego Żądło. 

more »

Turniej szachowy

Zapraszamy na XV Błyskawiczny Turniej Szachowy - 20.07.2014 r. 

more »

5 medali na Mistrzostwach Polski Weteranów LA

Dwa złote i trzy srebrne medale to dorobek naszych zawodników z Sekcji Biegów Góskich i Długodystansowych na 24. Mistrzostwach Polski Weteranów LA w Radomiu. 

more »

Przedstawienie "Diabeł nie jedną ma postać..."

W niedzielne popołudnie na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Mszanie Dolnej wystawiono sztukę "Diabeł nie jedno ma postać, czyli praktyka diabelskiego kunsztu". Scenariusz na podstawie utworu S.C.Levisa "Listy starego diabła do młodego" napisał Ks. Rafał Piórkowski. 

more »

Polecamy Festiwal Historyczny

W niedziele 6 lipca odbędzie się Festiwal Historyczny "Kasztel" organizowany przez Gwardię Kasztelańską.

Szczegóły na stronie internetowej:

 https://www.facebook.com/events/352949798182445/?ref=22

more »

Koncert na finał

Tradycyjnie na zakończenie roku szkolnego na scenie wystąpili uczestnicy warsztatów muzycznych oraz zespoły działające przy mszańskim domu kultury. 

Dziękujemy za udział i życzymy wszystkim udanych wakacji !

GALERIA

more »

"Krzesiwo" w wykonaniu Grupy Teatralnej Wizja

"Szedł sobie drogą żołnierz: raz, dwa! Raz, dwa! Na plecach miał tornister, a u boku szablę, bo wracał właśnie z wojny do domu. Na środku drogi spotkał starą czarownicę.."

Tak zaczynała się opowieść, którą w niedzielne popołudnie na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury przedstawiała Grupa Teatralna Wizja. 
more »

Finał I MINI TALENT SHOW w Parku Miejskim

Laureatką I MINI TALENT SHOW została Ania Wójtowicz

Gratulujemy ! 

more »

Piknik Rodzinny w Parku Miejskim

W tym roku pogoda szczególnie dopisała i Park Miejski na czas pikniku wypełnił się prawie po brzegi.

more »

Mini Talent Show

16 występów mogliśmy wczoraj oglądać podczas eliminacji pierwszego mszańskiego Mini Talent Show.

Przeważały występy wokalne, ale nie zabrakło również recytacji wiersza oraz akrobacji z hula - hop. 

Do finału jury w składzie Agata Pacześniak, Katarzyna Wasilewska, Andrzej Leśniak oraz ks. Rafał Piórkowski wytypowało 7 osób: 

1. Maria Latoś 

2. Milena Antosz

3. Zuzanna Wietrzyk

4. Julia Skupień

5. Małgorzata Michalak 

6. Gabriela Mrózek 

7. Anna Wójtowicz 

Pozostali występujący zostali nagrodzeni pamiątkowym dyplomem oraz upominkami, które zostały ufundowane przez Urząd Miasta i Radę Miasta Mszana Dolna. 

Serdecznie zapraszamy na finał MINI TALENT SHOW w niedziele do Parku Miejskiego od godz. 14. Kto otrzyma statuetkę zadecyduje publiczność. ZAPRASZAMY ! 

GALERIA ZDJĘĆ 

more »

"Dziady" na scenie MOK

Młodzież z klas pierwszych gimnazjum z Zespołu Szkół Nr 1 w Mszanie Dolnej wraz z opiekunką - nauczycielką języka polskiego 

Katarzyną Kubowicz zaprezentowali na scenie MOK fragment "Dziadów" Adama Mickiewicza. 

more »

Mszana biega

W tym roku akcja "Polska biega" w Mszanie Dolnej zagościła w parku miejskim.

more »

Oprawa mszy św. w wykonaniu Chóru MOK

W niedziele 25 maja Chór wystąpił w Kościele p.w. św. Michała Archanioła. 

more »

Taneczne sukcesy w Łącku

2 i 3 miejsce naszych młodych tancerzy na IV Powiatowym Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Łącku. 

more »

XXXII Konkurs Palm Wielkanocnych

Niedziela Palmowa w Mszanie Dolnej 

more »

Pójdź za Mną...

Misterium Męki Pańskiej A.D. 2014 

more »

Wiosenne malowanie prac

Zajęcia z ceramiki w dniu 22.03.2014 r. 

more »

Kurs tańca

Pierwsze spotkanie - 7 maj (środa) - godz. 20:00. Sala MOK Mszana Dolna

Zajęcia poprowadzi Paweł Szczęśniak - Szkoła Tańca Prestige 

Serdecznie zapraszamy ! 

more »

X Turniej Steel Dart

Zapraszamy w piątek 21.03. o 18 ! 

more »

Dwie Dorotki na scenie MOK

Grupa Teatralna Wizja zaprezentowała na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury przedstawienie "Dwie Dorotki". Grupę prowadzi Pani Monika Antosz-Grodzicka.

more »

Sekcja biegów zaczyna starty

Mistrzostwa Polski Weteranów LA - Spała - 15.02.2014 r.

oraz

Icebug Winter Trail 2014 - Zimowy Bieg Górski oraz Zimowe Zawody na Orientację - Nowy Targ, 15.02.2014 r.  

more »

IX Turniej Steel Dart

sobota - 15.02.2014 r. - sala MOK - godz. 17 

more »

Pójdź za Mną...

Misterium Męki Pańskiej A.D. 2014 

more »

Zajęcia w MOK-u

 Nowy rok szkolny zajęć w Miejskim Ośrodku Kultury 

more »

Chór dziecięcy

Spotkania chóru dziecięcego

- środy - 15:30 - 17:00

- soboty - 12:00 - 14:00

more »

Orszak Trzech Króli

Orszak Trzech Króli po raz pierwszy w Mszanie Dolnej

more »

VIII Turniej Steel Dart

sobota 14.12.2013 r. - sala MOK 

more »

VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Mszana Dolna

8 grudnia 2013 r.

more »

Mikołajkowa premiera

Pierwszy występ w tym roku szkolnym młodszej grupy teatralnej. 

more »

VII Zagórzańskie Spotkania Chórów

Po raz kolejny muzyka chóralna rozbrzmiewała w kościele p.w. św. Michała 

more »

VII Turniej Steel Dart

23.11.2013 r. Sala MOK godz. 17:00

more »

11 listopad - Święto Niepodległości

Obchody 95. rocznicy odzyskania niepodległości w Mszanie Dolnej

more »

Poniedziałkowe PARKowanie

Klub Radosnych Siątek

more »

XXIII MPW LA Toruń

Medale dla naszych weteranów !

more »

Niełatwe II miejsce

Bieg 7 Szczytów

more »

Koncert na Finał

23.06.2013 r.

more »

Ania, Tomek i dzieciaki !!!

"Wizja" na scenie MOK Mszana Dolna

more »

Klub Radosnych Siątek

Latarnicy w MOK Mszna Dolna

more »

Dzień Dziecka !!!

Mszana Dolna 02.06.2013 r.

more »

Polska Biega...

- Mszana też !!!

more »

Pamiętamy...

Katyń 1940

more »

Pójdź za Mną...

Misterium Męki Pańskiej A.D. 2013

more »

XXXI Konkurs Palm Wielkanocnych

Niedziela Palmowa - 24.03.2013 r.

more »

Laury weteranów

Mistrzostwa Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce - Spała 02.03.2013 r.

more »

I Turniej Steel Dart

Mszana Dolna 24.02.2013 r.

more »

Kolędujmy...

Koncert Kolęd 2013 !!!

more »

Roztańczona Hala Miejska

Tanecznym krokiem w Nowym Roku

more »

Bożonarodzeniowy Koncert Kolęd

Zagórzański Zespół Foloklorystyczny "Dolni Mszanki" w Mszanie Dolnej

more »

Rozśpiewany Św. Michał...

Zagórzańskie Spotkania Chórów "LAUDATE DOMINUM" - 25.11.2012 r.

more »

Taneczne zmagania w Mszanie Dolnej

VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Mszana Dolna - 17.11.2012 r.

more »

11 listopad

Narodowe Święto Niepodległości

more »

Taneczne zmagania w Mszanie

VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Mszana Dolna - 17.11.2012 r.

more »

Białystok zdobyty !!!

Wysoka forma weteranów z Sekcji Biegowej MOK Mszana Dolna.

more »

Kot w butach i nie tylko !

...czyli "Wizja" przedstawia. 

more »

Koncert na Finał 2012

Koko Euro Spoko !!!

more »

Podwójne podium !

Kierat 2012 za nami

more »

Polska Biega

...biegnij i Ty !!!

more »

Lepiej późno, niż wcale

"Pod Pretekstem" zaprasza na przedstawienie

more »

Wesoła nowina

Kolęda 2012

more »

WOŚP w Mszanie Dolnej

To już 20 lat !!!

more »

Opowieść wigilijna wg Wizji

Zapraszamy na przedstawienie !
 

more »

Mistrzowskie nominacje

Wyróżnienie dla par KTT "Prestige" MOK Mszana Dolna

more »

11 listopada

Narodowe Święto Niepodległości
 

more »

Jest w orkiestrach dętych jakaś siła...

IV Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych im. Jerzego Żądło

more »

Szachowe zmagania

XIII Błyskawiczny Turniej Szachowy

more »

KSU !!! KSU !!! KSU !!!

...czyli ostre brzmienie w Mszanie !!!

more »

Krzesiwo wg Wizji

Zapraszamy na relację.

more »

Koncert na Finał

Muzyczna niedziela w MOK

more »

12 Festiwal Tańca Dzieci

...czyli z taneczną wizytą u sąsiadów.

more »

Warka zdobyta !!!

Laury zwyciestwa dla Chóru Dziecięcego MOK Mszana Dolna.
 

more »

Na progu nadziei

Przedstawienie dedykowne bł. Janowi Pawłowi II

more »

Mszana Biega !!!

IV edycja ogólnopolskiej akcji "Polska Biega" w Mszanie Dolnej.

more »

VII Festiwal Pieśni Maryjnych - Osielec 2011

...czyli Chór Dziecięcy MOK Mszana Dolna w szrankach konkursowych.

more »

Konkurs Palm Wielkanocnych 2011

Wyniki oraz galeria zdjęć.

more »

Koncert Kolęd 2011

Kolędy czas w MOK.

more »

No i zagrali !!!

WOŚP w Mszanie Dolnej

more »

Tańca czar...

V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Mszana Dolna.

more »

Lubień zdobyty !!!

Laury zwycięstwa dla Chóru Dziecięcego MOK.

more »

Laudate Dominum

Rozśpiewane święto w Mszanie Dolnej.
 

more »

Święto Miasta Mszana Dolna

Św Michał Archanioł Patronem Mszany Dolnej.

more »

Karpaty Offer 2010

II Międzynarodowy Multimedialny Festiwal Sztuki.

more »

III Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych

Orkiestra, marżonetki i BASTA !!!

more »

Dni Mszany Dolnej 2010

Tak się bawiła Mszana !

more »

Koncert na Finał

Zakończenie warsztatów muzycznych w MOK.

more »

Pokaz Tańca

Taneczne szaleństwo ZSTI.

more »

Piknik Rodzinny - Dzień Dziecka

Dzień śmiechu i zabawy.

more »

Polska Biega 2010

Biegaj z nami !

more »

Bajdurek

Zmagania "Pod Pretekstem"

more »

Przebudzenie 2010

Katharsis w Nowym Sączu

more »

XXVIII Konkurs Palm Wielkanocnych

...czyli najpiękniejsze z pięknych.

more »

Mały koncert na rozgrzewkę...

...dla małych szachistów

more »

Hej kolęda, kolęda !

17.01.2010 - KONCERT KOLĘD 2010

more »

XVIII Finał WOŚP

10 stycznia 2010

more »

11 listopada

Lekcja patriotyzmu w wykonaniu dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół Nr 1 w Mszanie Dolnej.

more »

Laudate Dominum

... już po raz trzeci !!!

more »

Dni Mszany 2009

"Czerwone korale" w Mszanie.

more »

Piknik Rodzinny - Dzień Dziecka

Święto dzieci - małych i dużych.

more »

Z wizytą w Tyńcu

Z rewizytą u Benedyktynów.

more »

Konkurs Palm Wielkanocnych 2009

Najpiękniejsze, najwyższe i najbardziej zagórzańkie palmy 2009.

more »

Koncert Kolęd 2009

Kolędnicy w MOK.

more »

Bożonarodzeniowy czar POD PRETEKSTEM

"Etiudy Bożonarodzeniowe"

more »

WOŚP w Mszanie Dolnej

XVII Finał WOŚP

more »

Kolęda na 5 kontynentach

Hej kolęda, kolęda...

more »

Prapremiera

"Okowy śliczne" czyli o przewrotności płci pięknej...

more »

VI Ogólnopolski Konkurs Poetycki i Literacki

"Choćbyście usta mieli spękane od modlitwy,
a miłości nie mieli - to nic nie znaczy"

                                       Ks. kan. Józef Jamróz

more »

Pokaz taneczny 24.01.2008

"Tańcz, niech ziemia się wali"

more »

Zpraszamy na występy

"Mity na wesoło" i nie tylko.

more »

Kolędowanie z Oazą 29.12.2007

Kolędy, pastorałki i kantyczki w MOK.

more »

Konkurs Palm Wielkanocnych 2007

Najpiękniejsze z pięknych.

more »

Majówka 2007

... dni odpoczynku, atrakcji i zabawy !

more »

Dzień Dziecka 2007

Relacja fotograficzna.

more »

Przegląd Piosenki Harcerskiej

Śpiewaj razem z nami !

more »

Wspomnieni ks. prof Józefa Tischnera

...ksiądz, profesor, filozof.

more »

Zapraszamy na wykład

"Między III a IV Rzeczypospolitą"

more »

Koncert na Finał

Koncert na zakończenie warsztatów muzycznych 2007.

more »

Dni Mszany Dolnej 2007

Ostrowska i nie tylko...

more »

V Ogólnopolski Konkurs Poetycki i Literacki

Zapraszamy na uroczysty finał do MOK.

more »

Sekcja Tenisa Ziemnego

Zostań mistrzem !

more »
Created by InternetSystem
Kino
Muzyka

Taniec

Ceramika

Śpiew

Teatr

Biegi

Kino

Zobacz Więcej
printFrom: http://www.mok.internetsystem.pl/index.php?sid=79&sn=imprezy_organizowane